bugün

Küfür sahibi kişinin hem ahlak yoksunu hem türkçe özürlü olduğunu gösterir.
BeKar bir hanıma da edilen küfürdür. Buna yakabilirler bence. Tavsiye etmiyorum fakat yakın.
Bu tip küfürleri eden piçleri anasının bacısının yanında evire çevire dövmek büyük keyif verir, aynı zamanda toplum yararına bir harekettir.
izmire laf atanlar bu karısına sikici arayanlar erzurumda meşhur . izmirde eteğini de giyip suratına çaktığı yumrukla adamlık dersi veren kadınlarıyla meşhur. Ha derdiniz izmir orospuları mı? Onlar sizin kasabadan örtüsüyle göç edip burada kabak çiçeği olan izmirli çakmaları. Kıpss hadi yallah.
Ahlaksızca bir küfürdür.
threesome a kaydırıcak sözdür.
hard bir cümle.
Bazi kadinlari fena halde gaza getiren teklif/iddia.
Bu bazi kadinlarin bazilarinin kocalari da bundan buyuk haz duyabilir oluyorlar. Ben ayrildiktan sonra aralarinda neler oluyor bilmiyorum ama ben oradayken gorduklerim boyle en azindan.
different paths of saying i'm a motherfucker.
A:seni kocanın gözünün önünde sikerim.
B:Kocam kör yalnız.
A:hadi be tanidigim bi doktor var bekle bi saniye.
B:peki bekliyorum.
a:hem de benim vicdanım rahat eder hayatta her şey karşılıklı.
Bir götveren sözüdür, net. Adam ol, iki düzgün kelam et.
Kocadan Ziyade bu cümleye kadının tepkisi ne olur. Birçoğu büyük bi zevkle diye daha da istekli olucağı kesin.
(bkz: cuckold)
gerçekten kadının anlayacağı dilden bir küfürdür.
gerçekten sadece piçlerin kurabileceği karaktersiz bir cümle örneğidir. dikkat et kocası götünden kan almasın...
Bir fantezidir. Tweet Te böyle çok video var. Evet.
görsel
insana derin bir haz ve zevk veren küfürdür. kocasını aldatan veya trafikte gördüğümüz ahlaksız k**hpe k*şarlara söylenebilecek en güzel laftır. bizde insanız canım trafikte görünce bunları ağzımızdan çıkabilir bunlar insanı çıldırtır. evet.
Bu lafı diyen adam padişah oğlu olsa milletin ortasında sikerler. Yani öyle konvansiyonel bi caydırıcılığı yok. Demeyin.
(bkz: kadın düşmanlığı)
bunu diyeni gözünden sikerler.
bu ve bunun gibi başlıkları açan namus,şeref,terbiye,edep,adap yoksunu yazarların sözlükle ilişiğinin kesilmesi için nereye başvurmamız gerekiyor?

her sabah böyle iğrenç tiksinç pislik sözlüğün kalitesini incicden de beter eden başlıkları görmek zorunda mıyız?
Bu sözlüğün amacı nedir zall?
Bu tür seviyesizlerin sözlüğe katacağı bir değer var mı?
Kadını aşağılayan bu tür başlıklara engel olacak seviyeyi sizlerde görmek istiyoruz moderasyon.

Annesi kocasının önünde sevilmiş kişi beyanı. Herkesin öyle fantezileri yok ahlak yoksunu kardeş. Bu yüzden normal olandan haberin yok.
Bayanlar size trafikte boyle kufur edilirse sakin bu tiplerle agiz dalasina girmeyin. Plakayi alin. Hakaret, tehdit ve cinsel taciz suclamasi ile savciliga verin. Bu kufuru eden size binbir ozurle gelecek ama sonuna kadar gidin.
Oha lan fanteziye bak denerim ben bunu.