1. 1.
  1979 izmir doğumlu, sezen aksunun oğlu mithatcan ile yaşadığı aşkla tanınan ve sevgililerinden futbol takımı oluşturulabilecek güzel manken. siyah saçlarını kısacık kestirip sarıya boyatmıştı athenanın vokalisti gökhan ile birlikteyken.
  1 -2 ... legend of the stranger
 2. 2.
  bir ara kusma hastalığına yakalanmıştı.
  1 ... doksanüç
 3. 3.
  hakkında bugüne kadar entry girilmemiş olması şaşırtıcı kişi.. bir aralar çok orjinaldi bu hatun.. de sonra hava basılmış gibi oldu bütün vucut
  1 -1 ... mesqoo
 4. 4.
  her edindigi sevgilinin dis gorunumune ayak uydurup onlara benzemeye calisan insan. *
  4 ... penguu
 5. 5.
  kısa süre önce evlenen eski manken.
  1 ... legend of the stranger
 6. 6.
  kocasiyla birlikte umreye giden eski manken hanim kiz.
  1 ... evvesa
 7. 7.
  renkten renge şekilden şekile girebilen yetenekli kadın. türk semirmiş sosyetesinin mahdumlarından ralf tezmanla birlikteyken gucci ayakkabısı ve fendi çantasıyla zengin ortamlarında salınan mankenciklerdendi. derken ayrıldılar ve yeni bir sevgili edindi; türk semirmiş punk gençliğinin athena gökhan'ı! o elit kadın, seçkin takım elbiseleri ve marka marka çanta&papuçlarından sıyrılıp bir punka * "dönüştü". siyah saçı, kırmızı rujları, yeni piercingi ve yeni atlas pasajı giysileriyle bu kız, gerçek bir marjinaldi. derken athena beyimizle olan ilişkisini de bitirdi. haliyle özenti rockçı kız hallerini de. şimdi zengin birini bulmuş, evlenmiş. damat bey namazında niyazında bir adam olup, imam hatip yaptırmışlığı da var! selincik namaz da kılıyormuş, umreye gitmiş kocasıyla birlikte bla bla bla. kısaca kızımızın son rengi yeşil. daha sonra ne olur bilemeyiz gerçi?!
  7 -1 ... sosyalpenguen
 8. 8.
  eskiden bar bar gezerken umreye filan gitmeye başlamış şimdilerde.
  1 -1 ... poisongirl
 9. 9.
  hızlı bir hayatın ardından, evlenip dine yönelmiş eski manken. insanların dini olarak günah sayılan şeyleri yapması imansız olduğunu göstermez, sahtekarlık yapmadan, kimseden gizleme ihtiyacı duymadan istediği hayatı yaşamış kendi isteğiylede evlenip umreye gitmiş, namaz kılmaya başlamış, allah'la onun arasında kimseye yargılama hakkını vermez. dindar görünümlü olup memleketi soyan hırsızlara hakkınızı helal etmeyin siz önce, onun frikikleri yüzünden masturbasyon yapıp günaha girenlerin mantığıyla düşünürsek, kadın size hakkını helal etmezse, helalliği onun değil sizin düşünmeniz gerekir.
  5 -3 ... ahmedinejad
 10. 10.
  bir ara kameralara altsız yakalanan eski manken.
  3 -1 ... getirmebenioraya