bugün

atv nin saçma ötesi dizisi..bu kadar da berbat bir dizi yapılamaz dedirten dizi.. hadi dizinin konusu saçma, ama bu kadar mı kötü işlenir, oyuncular bu kadar mı yapmacık ve abartılı olur inanılmaz bir dizi.. saçmalığın ve berbatlığın tavan yaptığı bu dizi bu yaz sabah saatlerinde ekrana geldi tekrarlarıyla ve işkence etkisi yarattı..
denizde üç küçük kızın selenaa selenaa selenaa diyip el ele tutuşarak suya daldığını görünce neden hala yayında olduğunu anladığım dizi.
"dizi atv'de izlenir" sloganına, "hasktir lan" tepkisinin verilmesine sebep olan dizi.
--spoiler--
dizinin sonunda hades selenayi skecek biz de toplumca rahatlayacağız.
--spoiler--
fatih solmaz dehasının ürünü, reytingleri alt üst eden, 1 dakika 36 saniyeden fazla süre izlendiği vakit beyinde yanma, kulaklarda kızarıklık, cinsel organlarda kaşınma gibi yan etkiler doğuran dizi.
sihirli annem türevi gereksiz ama çocukalrın hastası olduğu saçma sapan bir dizi.
bir diğer versiyonu için (bkz: hepsi 1)
acemi cadı gittikten sonra tek rakibi hava yolları olan dizi. izleyici bulabiliyor kuşkusuz. ama kadroya acımıyor değilim. tamam çalışmak lazım da her senaryayo evet demeyin sayın oyuncular. iğrenç ötesi bir yapım. çılgın bediş'i arar oldu genç kuşak o derece yani.
selena ve kızlar bir yere sihirle gideceği zaman eller gözler demesiyle kusmayı sağlayan ve televizyonu kırıp izlediğimiz için kendimizden iğrenmemizi sağlayan dizidir. ne gözleri ya.
zeka geriligi ve davranis bozukluklarina sebebiyet verecegine inandigim gereksiz dizi.
Birileri tarafından amaçlı olarak yayına konulan dizidir. dalga geçmeyi bırakıp yayından kaldırılması için kampanya başlatılmalıdır. çocukların zihinsel gelişimine ciddi bir şekilde zarar verebilir bu yüzden çevrenizdeki çocuklara izletmeyin.
Acemi Cadı dan beterdir. 6 - 10 yaşa hitap edebilir ancak haangi anababa evladının bunu yapmasına izin verirmki tamda gelişma çağında. izlenmemesi önemle rica olunur. Bırakın bu taklitleri yahu olmuyor işte.
her dizide milyonlarca mantık hatasının bulunduğu dizi(msi)dir. yayından kaldırılırsa üzülecek olmamın tek sebebi oradan ekmek yiyen insanların bir daha böyle bu tür bir işten para kazanamayacak olmalarıdır. tabi öbür tarafta diziden kurtulacak milyonlar var. *
"acemi cadı mı izlesek selena mı" ikileminde kalan küçükler de çok şükür kurtulmuştur. acemi cadı bitmiştir. dayanamıyorum söyliycem darısı selena'nın başınadır!
amerika doğumlu meksikalı şarkıcı, 1995 yılında menajeri tarafından öldürülmüştür. hayatının anlatıldığı filmde jennifer lopez tarafından canlandırılmıştır.
dandini bebe giyim'in sponsor olduğu dizi. sponsor her şeyi açıklıyor.
edit: selana'nın nesi güzel yaz da ben öğrenmeye açım o derece.
aynı yaşta olmayan iki kardeşin aynı sınıfta eğitim gördüğü dizidir.
ufacik bir sabi masumu kotu emellerime alet etmeme eden olmus bir basrol tasini barindiran dizidir. 8 yasinda ki kuzenimin de israri ile apocalypto isimli kiytirik otesi filmi izlemek icin akmerkez yolu tutulmus biletler alinmis yari uykulu gecen bir film arasi sonrasi misir almak icin bufe de beklenmektedir bir yandan da kuzen cekistirir

-abi abi baksana selena selena
-ne istiyosun lan tok evin ac kedisi cola da mi aliyim bitirdin beni !
-hayir abi selene selene burda iste.
-o ne lan kim ki o goster bakiyim
-bak abi orda iste gordun mu ?
-su uzun boylu sarisin olan mi ?
-evet o lutfenn yanina gidelimmm !!
-vay mk ! gidecez gidecez rahat ol da sen nerden taniyon bu kariyi ogretmenin flaan mi ?
-hayir ya dizide oynuyo o selena
-himm iyi dinle beni simdi yanina goturecem seni seni cok seviyorum hayranim diceksin yalakalik yapacaksin fotograf cektirecez annadin mi lan ?
-tamam annadim abi
- eee merhaba seyyy bizim ufaklik sizin hayraniniz da bi fotograf cektirebilr miyiz ? aglar yoksa !
selena- tabi cektirirz neden olmasin /
-oh mis tamamdir.
- bak olum buna basinca cekiyo tamam mi ? duzgun gec bitiririm seni boydan al heryerimiz ciksin hasi goriyim seni .
-tamam abi anladim .
-musade ederseniz bi elimi omzunuzs atsam samimiyet gostergesi gibi .
selena-!!!????!???!??#?$?%?^
olayları konuyu gördüğümde zerdüştlük inancını yansıttığını düşündüğüm tv dizisidir.bu inanca göre iyi ve kötü savaşmaktadır.iyiliğin temsilcisi Ahura Mazda dizide selena kötülüğün temsilcisi Agna Mainyudur, dizide hadestir.tek tanrılı bir dindir.ateşin bu dinde çok önemli bir yeri vardır.yüce onos ise spenta Zarathustra (Zerdüşt) yani dinin kurucusudur.çocuklar için yapılmış bir dizidir.öğütler içerir.o öğütleri bilen kişiler sinem kobal taş kişisi için bu diziyi izleyebilirler.
Çocukların psikolojik benliklerini ve bilinçaltlarını sanıldığından fazla etkileyen dizidir. Herhangi bir dini aşılamaktan çok çocukların ilerde sahip olacakları kendi dinini seçme özgürlüğüne ya da kendi dinini seçme yeteneğine fazlasıyla düşman olan bu dizi, kasıtlı ya da kasıtsız bir çok çocuğun hayal dünyasını geliştirmekten çok gerçek dünyasını kısıtlamaktadır.
se le na şeklinde çağırılan güzel ama itici bir hatunun başrolünü oynadığı, sihirli, yumurcak dizisidir. Ayrıca üzerimde bir etkisi vardır, itiraf ederken el titreten cinsinden, başladığına şahit olunca kendimi izlemekten alıkoyamadığım çekirdek kıvamındaki lanetli dizi. Üzgünüm ama 2-3 bölümünü seyrettim, evet yaptım (sırf yorum yazmak için izlememiş joker da yazarlıktan atılsın) herşey uludağ sözlük için.
kötüyle iyinin savaştığı güzide türk saçmalığı dizi .
(bkz: bir kanser nedeni olarak selena)*
öğrenci evinde oturan 3 arkadaşın gerçekten alınmış hikayesidir. isimler değiştirilmiştir. 18 yaşından küçüklerin okuması ruh sağlığı açısından sakıncalıdır.

konu: evde boş boş oturulmakta, komşudan gelecek şifresiz wireless beklenmektedir. o sırada vakit geçsin diye açılmış tv de zaplanırken, 3 bıcır ın el ele verip bir cıvır çağırdığı görülür.

sinan: şşşt! beyler, bizde el ele versek çığırsak selena selena selena diye.. gelir mi ki bu şıllık.. (kafalar güzeldi galiba)

tuğra: bir deneriz hoca, baktın gelir.. (umutsuzcana..)

o sırada evin en abazanı devreye girer:

cabbar: abi ölüsü bile çıkmaz bu evden!!!
çocukların psikolojilerini bozan,akıllara zarar dizidir.
sanırım hergün yayınlanan dizi. yahu ne zaman atv ye baksam selena var. vallahi delirecem.
çocuklar duymasın moduna geçmiş dizidir. şu bakımdan: ne zaman atv yi açsak karşımıza çıkabilir. müşteriyi* kanala karşı soğutur. zaten nur yüzlü ağabeyimiz* ali kırca'yı da kaybettik kanaldan. bari bunu yapmayın..