kimine göre pala bıyıklı kimine göre sarı saçlı erkektir kurcalamaya gerek yoktur.
geçicidir genelde, kalıcı olanı da sadık değildir. hoş kalıcılardan da sadık olanı pek yok ya neyse.
sadece cebi kabarık olan erkektir. hiç bir çöpçü seksi değildir mesela.
ünlülerin sayısı ünsüzlerden çok az olmasına rağmen ünlülerde seksi insan sayısı daha fazladır.
bu gerçeği herkes bilir. kendini kandıracak kadar ahmakları çıkarırsan aradan.
canın seks yapmak istediğinde gözüne hoş görünen adamdır. evet çok genel oldu ama gerçeğin böyle olduğunu gerçek hayattan bir çok örnekle görmüyor muyuz?
(bkz: vincent cassel)
bu beyefendidir. kendisi monica bellucci nin eşidir.
johnny deeptir.adam her yaşta bir ayrı yahu.
tanımı yoktur.

kimilerine göre sarışın, yeşil gözlü, uzun saçlı, bebek yüzlü vs. bir adam seksi olabilirken; kimileri ise böyle bir erkeği itici bulabilir.

kimileri esmer, kara gözlü, kısa saçlı, kirli sakallı vs. bir adamı seksi bulurken; kimilerine göre ise bu adam ne yaparsa yapsın çekici olamaz.

görecelidir vesselam.
göğüs kası olan erkektir.
Seksi olmaya çalışmayan erkektir. Bir de çirkin olmayan. Kısacası kaslarını şişirip yapışkan badi giyip terleriyle parlayınca seksi olduğunu düşünen erkek değil.
sherlock dizisinin başrolünde oynayan benedict cumberbatchdir.
seksi kadın bu kadar net ve sabit iken, seksi erkeğin kadın tayfasının gözünde bu kadar değişken olması...
çok garip.

göbeğinden çükünü göremeyeni bile seksi bulan var.
boynunun sol kısmında ben'i olan erkektir.
kesinlikle ve kesinlikle şiir gibi yemek yapabilen erkektir. sanki yıllardır o işi yapıyormuşçasına nazik ve sevgi dolu bir şekilde yemek yapan, bu sırada gülen şarkı söyleyen ve bu işten zevk alan erkeğe ömür boyu kul köle olurum, sanırım bundandır ki benim için en seksi erkek italyan erkeğidir.
güzel konuşan insanlardır bunlar.*
yav ne istiyosun sen benden senin seksi erkek tanımlamanı bilmiyorum ben, kendime göre yazdım..**
(bkz: alexander skarsgard)
banyodan çıkandır.
(bkz: benim olur musun) *
yalan erkektir. gaza getirilmiştir o kadar.
kesinlikle ben değilim.
kadınsı yönleri vardır.
esmer ,kirli sakallı, hafif göbekli, siyah giyen, tercihe göre küpe takan budur işte budur budur.
kendini iyi ifade eden, dolayısıyla kendine güvenen, şık giyinen erkektir.

konuşması etkileyici olmadıktan sonra dünya yakışıklısı da olsa, en iyi kıyafetleri de giyse bir hükmü yoktur.
bazılarına göre kaslı bazılarına göre ateşli bakan bazılarına göre de yatakta üstün performans gösterendir.
William Levy, 1980 doğumlu Kübalı model ve Jennifer Lopez'in klibinde yer alan oyuncu.işte seksi erkek böyle olur. En azıncan vücudu bunu andırır.
http://www.google.com.tr/...&biw=1024&bih=465
güçe sahip olan erkektir, kadınların tarihten gelen ezilmişliklerinin dışa vurumudur. din ve faşistlikle uyutulan milletler gibi aşk afyonuyla erkekler uyutulur.