entry'ler (65)

çocukluktan kalma alışkanlıklar

saçımın bir tutamını parmaklarıma dolaya dolaya saatlerce oynayabilirim.bebekken de aynı şekilde oynayıp koparıyormuşum neyseki o kısmı bebeklik döneminde kalmış. Ha bir de tek bacağı yataktan aşağı sallayarak uykuya dalma alışkanlığı.

dinin kitleleri uyutan sessiz uyuşturucu olması

karl marx abimizin " din halkın afyonudur" sözünü getirir hemen akla.

düğün istemem diyen kız

sadece yemek yemeye, onu bunu süzmeye,oğluna kız aramaya gelmiş insanların eğlenebildiği, gelin ve damadın stresten hiç birşey anlamadığı o gün için çuval dolusu para dökmeyecek kadar akıllı hatun kişisidir efenim yani istememesi gösterişli düğün yapamamasından hele hele kezban olduğundan değildir.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

kendini bir halt zannedip nerden geldiğine bakmaksızın insanlara laf giydirmeye çalışan, insan içine çıkınca da bastırılmış,yozlaşmış tarafını gizlemeyi beceremeyen hücredir kendisi efenim.yıllar önce bekaretle ilgili yazdığı aşırı bağnaz yazılarından dolayı bir tavsiyede bulunmuştum kendisine allahtan uymuş ve gidip köyünden bir kız bulup evlenmiş,davet edilmedik bir kırgınlık söz konusu tabi tartışılır orası ama bu sayede biraz nefes alır insanlar.velhasıl meşgul etmeyelim herkesin işi gücü var.

facebook

kimi insanlarca tuvalet deliği olarak algılandığından artık kabak tadı veren sosyal paylaşım sitesi.

facebook tan soğuma nedenleri

(bkz: internetin bokunu çıkartmak)

unutulmaz film replikleri

(bkz: hastasıyız dede) çakallarla danstan

sen kapat ben seni ararım sana yazmasın

ahan da bu adam benim aabeeyiimm dediğim entry. çok güzel harekettir.her seferinde bir ayrı mutlu oluyorum.

sevmeden sevişmek

http://fizy.com/#s/16retj

bilal erdoğan ın yeni evi

yatlara gemicik dedikleri gibi buna da müstakil ev , kulübe falan yakıştırması yapmalarını beklediğim evdir.

sütyenine para koyan kadınlar

kendileri cüzdan taşıma gereği duymamakla beraber, parası düşmesin diye kendinden çok, dolgun kimi zaman da büyük,sarkık ikizlerine güvenen,belirli bir yaş kesimindeki teyzelerimizdir.

kadınların çıldırdığı anlar

tam ciddi bir konu konuşurken karşısındaki erkeğin umursamaz davrandığı anlardır.kadın o an ya ölmek ya karşısındakini öldürmek ister.

lise denince akla gelen ilk şey

normalde uzun olan ancak evden çıkarken ilginçtir ki katlandıktan sonra bir karış kalan, eve dönerken de bir karışken birden uzayıveren etek boyu.

ölümden korkmamak

kim korkar ki ölümden... ölümlülerden başka. yani şimdi bunu anlayabildiysen berhudar ol.

gelecekteki sevgiliye mektup

dear gelecek sevgili;
ne desem bilemedim şimdi kısaca,
hiç gelme, nasıl olsa biteceğiz.

eksi oy verince sevinen sözlük yazarları

ORTAMLARIN EN HIZLI EKSi OY KULLANAN iBNESi.
tınn diyorum sana.eksile ibne eksile.

bir insanin goz kapaklarini kesmek

-bak beni deli etme senin göz kapağını keserim kalemiye
+yiyosa kessene ilmiye bende senin çük kapağını keserim görürsün!
-çük kapağı mı? faslkdaslkf
+ne sandın bre dür
+lid lid lid

acı çektiren anılar

ilkokulda birinin bacağına ya da dötüne tam hatırlamıyorum, kalem sokmuştum orası kanamıştı,lisede de arkadaşıma sinirlenip eline uçlu kalem batırdım.sonra korkup elinin içinde kalan ucu iğneyle çıkarmaya çalıştım,bebenin eline s.çtım resmen ama hemen affetti beni canım benimm içim rahat yani.hala görüşüyoruz yine olsa yine yaparım.

ayazdakalmipipi

hoş gelmiştir ayrıca üşümüştür hırka getirin dolasın ısınsın.

johnny deep

keşke buraya yazmadan google a yazsaydın be author o zaman "johnny deep" için.
(bkz: seksi erkek)
diyebilirdim sana.