entry'ler (146)

dünyanın en karizmatik ülke isimleri

Morocco .

rus kızları vs türk kızları

Rus erkekleri.

bizim hikaye

Tepkilere dayanamayıp orjinalini izledim. Tepkiler yüzde yüz haklı.Bizim hikayeden soğumak istemeyenler orjinalini aman izlemesin. Dizide ki ışık olsun oyunculuklar olsun çok çiğ gelecek.

onur özdemir

Onur Özdemir nasil bir etki bıraktıysa eski haliyle, değişimi sevenlerini ciddi anlamda etkilemiştir.Gerçeği üc hafta ögrenmeme ragmen ayrılık acısı gibi her gün beni kederlendiriyor. Ne zaman unuturum, alışırım bu duruma hic bilmiyorum. Sanırım dislerinide yaptirmis.Ben ki onun dislerini bile severdim. Tekrar eski tarziyla album yapsa soyle on yirmi albumunu alip sevenlerine hayrina veririm o kadar deli oldum.

kadıköy

Otobüsten inip hunharca halay çeken itici tipleri görmemek için koşarcasına karşıya geçtiğim yer sokaklarda meydanlarda halay çekme yasaklansın ne gerek ne anlamsız ne çirkin bir hareket.

hayatının sınavına kazanamacağını bile bile girmek

kpss öğretmenlik atanma mevzusu olmalı.

yapılmış en aptalca dalgınlık

otobüste karşılıklı koltuklarda düz otururken otururken karşıdaki kişinin kalkmasıyla refleks olarak birden ters olan koltuğa oturmak bilmiyorum anlatabildim mi ?

survıvor a giderken yanınıza alacağınız üç şey

cımbız
ağda
ayna
bakımlı olmak zor iş.

eski sevgiliden intikam almak

çirkinliktir, çirkefliktir.

kadını en sağlam burç

oğlaktır.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

çayı kahveyi anne babayı kardeşi arkadaşı hepsini geçtim çay da yeri geldiğinde arkadaşla içilir yemek sofrasına da yeri geldiğinde ailenle oturursun ve illaki dostların olur yalnızlık sevgiyi hissedememek ,sevgi sözcüğü duyamamak kimse tarafından uzun uzun düşünülmediğini bilmek uzun hayat yolculuğunda bir yanının boş kalması yada kalacağı korkusunu hissetmek.

karıların ücretsiz hizmetçiler olmaları

(bkz: nefret edilesi yazarlar)

sözlük yazarlarını derin derin düşündüren şeyler

hayatın anlamı.tamam eğer bu dünya sınav herşey ahiret için tamam ama o kadar anlamsız oluyor ki bazen her şey o kadar sıradan basit ve monoton ki ya airetin anlamı diye de düşünmeden edemiyor insan.ahiret yoksa eğer peki bu dünyanın anlamı.düşünmeden olmuyor.

namus iki bacak arasında değildir diyen kız

korkunç erkek egemen düşüncesinin içinde yerden yere vurulan kızdır. namus denen kelimeyi sadece kadına yapıştıran kalpleri kararmış cahil erkek milletine lanet olsundur.

kırk derece sıcakta pardesüyle gezmek

çokta kötü niyetli girilmemiş bir entry.bazen o kadar sıcak oluyor ki sen kısakolluyla askılıyla yanerken insan düşünmeden edemiyor büyük bir sabır ve takdir edilesi.

aşırı kitap okumanın kişiyi dünyadan koparması

Yeryüzünden bulutların üstüne çıkmak, kitabın kapağını kapadığında yaşadığın dünyaya daha başka bakmaktır.Çoğu zaman yapamadığımız düşünme yetisini kazanmaktır kitap okumak.Keşke her evde vitrinlerde fincanlar, süs eşyaları olacağına yığın yığın kitaplar olsa.

erkekleri kızların gözünde bitiren olaylar

Özgüveni abarttıkları an gerçekten çok itici olabiliyorlar. Kızların bunu yaptığı çok söylenir ama erkekler kesinlikle daha çok yapar ne yapar hemen açıklıyorum. Efendim böyle küçük dağları ben yarattım havaları , karşı cinsi küçümsemeler her hareketten bir dalga konusu espri konusu çıkarmaya çalışmalar, herhangi bir tartışma konusu açıldığında sen ne anlarsın ki havaları ve inatçı olmaları karşı cinse saygı duymamaları, sürekli her cümlede kendilerini anlatmaları özgüveni abartmayın lütfen özgüvenin cılkını çıkarmayın erkeklerin poposu daha çabuk kalkıyor efendim.
Bakımsız olmaları, sigara içmeleri içse bile kokmasın arkadaş baksın gerekirse cebinde ıslak mendil taşısın o eller kokmasın. Göbekli olmaları, göğüslerindeki göbeklerindeki kıllar , giiyimlerine kıyafetlerine özen göstermemeleri ve bütün bunlara karşılık hala yok rus kızı yok iskandinav kızları diye havalara girmeleri yahu çok komikler.
Aşırı maço halleri iğrenç tek kelime ile çok cahilce. Kız arkadaşları olunca bütün hayatlarına karışma hakkını bulmaları kıyafetlerine hatta abartıp makyajlarına, ojelerine, saç boyalarına dahi karışmaları kardeşim sen o kızı o halde beğendin iki gün bakımsız dolaşşın çuval gibi giyinsin terk edersin.Bütün bu aptalca davranışlara rağmen kızlara kezban vb yakıştırmalarda bulunmaları. Kezbanlaştırmıcaksın o zaman özgür bırakıcaksın.
Bir de o arabalarda müziği son ses açmak zengini de fakiri de hepsi itici. Ya benimsin ya kara toprağın havaları ayrıldıktan sonra psikopata bağlamaları. Aşırı fanatik olmaları futbol bağımlısı olmaları.Romantizmden anlamamaları, akıllarında sürekli cinsellik olup bir an önce yatağa atsam düşünceleri ama buna rağmen bakire onlara göre temiz saf kızları kendilerine yakıştırmaları ve istemaeleri bu neyin kafasıdır acaba erkekler değişmedikçe bu ülke gelişmeyecek düşüncesindeyim konuyu da buraya kadar bağlarım. Çünkü türk kadının önündeki büyük engelsiniz.

eski sevgiliyle arkadaş kalmak

terkeden eski sevgiliye göre kolay gerçekleştirilebilen bir eylem olabilir lakin terkedilen için kabul edilemez.

sözlük yazarlarının itirafları

kararsızlığım, prensiplerimin olmaması beni giderek kişiliksizleştiriyor.

çocukken yapılan şerefsizlikler

bütün arkadaşlar bakkala gidilir çikolata şeker yumiyum artık ne varsa bitane alınır.herkes hapur hupur yok ederken sen mamanı en sona bırakıp yalaya yalaya ballandıra ballandıra yersin çok adice.