entry'ler (181)

distopya dergi

çok yakında yayın hayatına başlayacak olan ve edebiyata yeni ve ferah bir soluk getireceğine inandığım edebiyat dergisi. sadece distopik öyküler barındırması da âlâ.

en yakındaki kitabın yazarı

sevim burak.

hayatı boyunca hiç sevgilisi olmamış kız

Çirkin olan kizdir.

acimasiz hayaller

Hep gerçeklere yapistirilan acimasizlik yaftasinin özünü bulduğu önermedir. Çünkü acimasiz olan yasanan gerçekler değil, yıllarca kafanin bir köşesine yerleşip olacagina inandiran hayallerdir. Hayatinin en kritik döneminde en iyi üniversitelerden birine girip orada okulun en popüler kizi/erkeği olacakken dandik bi anadolu üniversitesine gidip abaza gruplarla suru halinde hareket etmek, iyi bir iste sık bir şekilde bol maasli calisacagini sanarken acaip tiplerle saçma bir iste uç kuruşa calismak, asik olup romantik anlarin hayatini kaplayacagini sanarken öküzün ya da kevasenin biriyle ömrünü çürütmek... Ve bunların yarattigi hayal kirikligi... Yani hayal olmazsa kirikligi da olmaz.

sebepsiz yere mutsuzluk

adet öncesi olur öyle. (bkz: hallerim geldi)

eski sevgiliye edilen beddualar

sidikliğin dursun inşallah.

millet hayatı tehlikeye girmedikçe çıkarılan savaş

Efendiler! Millet hayatı tehlikeye girmedikçe, çıkarılan savaş savaş değil, cinayettir. -Mustafa Kemal Atatürk

samsun da deniz kenarında bulunan şişme karı

kız arkadaşıyla romantik dakikalar yaşamak istemiştir.

1995 doğumlu erkeklerin oldukça iyi sevişmesi

1995 doğumlu erkeklerin sevişmeye başlamış olduğunu anlatan önermedir. *

ben aşık olamıyorum diyen erkek

kadınlar yüz vermeyince bulunan bahanedir. bir nevi kovlmadım istifa ettimdir. "erkeklere güvenilmez, bu devirde aşık olunmaz, hıhh" diyen kız versiyonu da mevcuttur.

alışverişte aa yüzbir

ankaralı turgut ile altan erkeklinin (ki bu reklamda oynadığı için çok parasız kaldığını düşünüyorum) oynadığı a101 marketin reklamında, ankaralı turgutun muhteşem yorumundan dinlediğimiz, alışvrişte a yüzbir, kalitedee a yüzbir... diye devam eden, 2 gündür dilime dolanan ve sesli olarakta söylediğim lanet şarkı.

dinlediğinde canını acıtan şarkılar

sen benim hiçbirşeyimsim.

dünyanın barışa ve huzura kavuşacağı an

amerika, ingiltere, fransa gibi sömürücülerin bittiği an.

ak parti kongresinde ağlayan kadınlar

kadına şiddet mağduru olan, evde dayak yiyip 3 çocuk doğuran, oğlu varsa şehit olmuş olan kadındır. yoksa neden ağlasındır, manyak mıdır. *

bekar evinin öğrettikleri

makarna çeşitleri.

yatakta ceset gibi yatan kadına yapılacaklar

sleeping wife filmi çekilebilir.

şirinler türk olsaydı olabilecekler

şirine bütün kabilenin tecavüzüne uğrardı.

hiç bir dil öğretilmeyen çocuğun arapça konuşması

hebele gübele demiştir.

kızların masturbasyon yapması

masturbasyonun birtek çubukla yapıldığını sanan yazarın önermesi. yanlıştır. (bkz: elizabeth)

patlak bayanların itlaf edilmesi gerekliliği

(bkz: 45 yıllık patlak bayanım böyle kafa görmedim)