bugün

entry'ler (69)

mira

bilinen en soğuk yıldızlardan biridir, ortalama sıcaklığı 1900 derece.

venüs

dünyada %4 olan karbondioksit gazı venüste %95 oranındaır artık siz düşünün oluşacak basıncı ve sıcaklığı .

yüze sarımsak sürmek

her insanda tutucak diye birşey yok ama birçok kız arkadaşımın kaş çıkarttığı aleni bir gerçek yılan yağıyla karıştırınca daha bir etkili oluyor ayrıca piyasadaki sarımsak yağlarının bir çoğu sahtedir araştırma yapmadan almakta istenilen sonucu vermeyebilir .

sadece sana sarılıp uyumak istiyorum diyen sevgili

hep böyle başlıyor zaten senaryo aynı.

kapıyı kapat

umarım başarısının devamı gelir bu kızın .

şüphe

5.bölüm bitişiyle biraz sıçırtmıştır beni gece vakti.

otobüste bakışılan kızı internette aramak

denemekten ne zarar gelir ,önceki kuşakların böyle bir fırsatı yoktu bile .

ayrı gayrı

bence çok güzel yakışmış aşkın'a , adeta bu kış soğuğunda insanın içini ısıtıyor dinledikçe daha çok dinlenesi getiren güzel parça .

aşk ayrılıkta belli olur

bir şeyin değeri onu kaybedince belli olur mantığıyla uyuşan yapı.

20 ocak 2011 olympiakos fenerbahçe ülker maçı

fenerbahçenin son 5 dakikada boşaldığı maç .

5 aralık 2010 kpds

devletin ingilizcesinin çok zor olmadığını gördüğüm sınavdır ,girin derim moralinizi yerine gelir .

müslümanlar ve bilim

müslümanda, hristiyanda, musevide allahın kuludur bilim evrenseldir hepside bişiler vermişlerdir ,bu tarz başlılklarla zavallıyı oynamakta güzeldir.

bir dizi iz

kolerayı sevdiren sagopa parçası bence çok sağlam oturmuşlar raya başarılısınız daha ne diyim .

öyle bir yerdeyim ki

sözleri sallar adeta insanı ama ona rağmen ahmet kaya nın inanılmaz bir rahat ses tonuyla söylediği harkulade bir parça.

mathcad

benim bilgisayarı arada kendini kapatsada her türlü denkleme acımayan bir matematik dehası.

çok sevilen elbisenin bedeninin olmaması

genelde son bir umut diğer mağazaya soruyum bir saniye diyen kasiyerin konuşmasıyla , sonuçta genellikle hüsranla biten durum

365 gün

kayahan'ın 2010 'un son gunlerine girdiğimiz şu sıralarda yaptığı güzel bir kıyak

günaydın demek

günün sevgiliye atılan ilk mesajıdır ,,bir müddet sonra heyecanı biter keşke telefon ayarlansa da kendisi görse bu olayı dersin.

devlet bahçeli nin einstein e benzemesi

kesinlikle einsteinden daha yaratıcı.
http://www.vidivodo.com/3...6/devlet-bahceli-_-hortum

beni anlamadın ya ben ona bile yanmıyorum

sen beni çok iyi anladın ya bende ona yanıyorum...cümlesiyle kısır döngüye girecek ifade.