bugün

2007 macaristan gp'den itibaren torro rossa'da scott speed'in yerine yarışacak alman pilot.
kendisi ilk testini 2006 türkiye gp'de yapmıştır. ve bu ilk testinde birinci sırayı kaparak dikkatleri üstünde toplamıştır.
ayrıca 2007 amerika gp'de 8. olup 1 puan alarak formula 1'de puan alan en genç pilot olmuştur. almanlar kendisini 'bebek schumi' şeklinde adlandırmıştır.

yıllar sonra gelen edit: bu yazıyı yazarken bir his vardı başarılı olabilir bu çocuk diye ama bu kadarını da beklemiyordum açıkçası. 2 sene üstüste dünya şampiyonu oldu kolay bir şey değil tabi. yakın zamanda ferrari'de görmek isteriz kendisini. kendisi de bir gün ferrari sürmek istediğini söyledi zaten.
balonmu$. ben bugun bunu gordum.
17. sırada başladığı 2007 çin gp'sini 4. sırada bitirerek büyük bir başarıya imza atan toro rosso pilotu.
2007 japonya gp'de en genç lider giden pilot ünvanını almış pilot.
2008 monza gp'sini kazanarak büyük bir başarı kazanan genç pilot. *
formula 1 2008 italya grand prix sinin galibi alman pilot. ''yeni bir schumi mi geliyor acep?'' diyorum kendimi tutamayarak.
22 yasinda yaris kazanan en genc pilot olan alonsadan 21 yasinda yaris kazanarak en genc yarais kazanan pilot unvanini alan toro rosso-ferrari pilotudur.
ferrari, bmw, mc laren, renault ile yarış kazanılabilir. ancak araç ferrari de olsa toro rosso ile yarış kazanmak yetenek ister. bmw nin ralf schumacher ile boşa giden yıllarını bu eleman unutturabilir.
2008 singapur gp sıralama turları'nda 7. sırayı ele geçirmiş pilot. yarın da puan alırsa hiç şaşırmam. hatta yağmura göre yine bir podyum bile gelebilir.
formula 1 in en dandik arabasını kullanarak en iyi dereceyi elde eden üstelik en genç yarış kazanma rekoruyla birlikte bunu yapan büyük markaların ileride peşinden koşturacağı potansiyel yetenek pilot. sonraki yarışta da 5. oldu takımının kuruluşundan bu yana topladığı toplam puanın yarısını yaptı.
Formula 1 in en genç yaşta yarış kazanan pilotu. Geleceğin şampiyonluk adaylarından - belki de şampiyonu!-
geleceğin michael schumacher'idir. yetenekleriyle timo glock gibi şerefsizleri, lewis hamilton gibi bebeleri gelecek sene ipe dizecektir.
Formula 1 2008 senesinin tartışmasız yıldızıdır. Pek çok yeni yetenek çıkartan 2008 sezonunda şampiyonluk havasını en çok taşıyan potansiyel şampiyondur.
geçen yıldan beri hayranlıkla izlediğim f1 pilotu. mclaren'in heiki nin yerine alarak lewis ile birlikte takımda senna - prost rekabetini tekrar yaşatabileceklerini düşünmekteyim.
gönüllerdeki scuderia ferrari pilotu.

edit: geç de olsa gönlümüzü hoş etmiştir. sağ olsun.
ilerki zamanlarda iyi bir takıma transfer olursa şampiyonluk için yarışabilecek formula 1 pilotu.
ilerde mutlaka ferrari bünyesinde görmek istediğimiz pilottur. raikkonen'in istikrarsızlığından gına geldi artık.
Bernie Ecclestone a göre gelecegin f1 şampiyonu.
geleceğin schumisi.
her yıl daha da iyi olacağına inanıyorum. geçen sene gösteri maçında 90dk. sahada kalan ve maçtan çıkmayan da bir adamdı. süper kondüsyon helal olsun. bu sene de bir an önce türkiye'ye gelmesini diliyoruz. ayrıca kendisine seslenmek istiyorum, ülee sebo o kadar istedim senden formayı vermedin ya helal olsun. bu sene alacağım ama kafaya koydum.
bugün 2009 cin gp sinde pool pozisyonunu kapmış yarışçı.
bugünkü yarışı kazanarak kariyerindeki 2. zaferi ilan eden şoför çoçuk. işte bu, işte bu vettel... Senin şampiyonluklarını, daha çok zaferlerini izlemek istiyoruz.
2009 türkiye gp de pol pozisyonunu alan genç yetenek.
michael schuhmacher'in en büyük varisi gösterilen f1 pilotu. aferim be çocuk.
büyüyünce schumi olacak, tifosilerin gönlünde taht kuracak pilot.
önceki gün antreman turlarıyla resmen başlayan 2010 f1 sezonunda bahreyn'deki şakir pistinde bugün yapılan sıralama turunda pole pozisyonunu almış alman pilot.