bugün

bu entry tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

açık olan msn ya da winamp falan evet kuvvetle muhtemel havalı dursun diye açılmıştır ama photoshop öyle değildir. neden; çünkü aldığın ss'i bir yere, bir fotoğraf düzenleyicisine yapıştırıp jpeg formatına dönüştürmeden herhangi bir yerde yayınlaman mümkün değildir. haliyle photoshop açık olabilir. bir gariplik yoktur. sandığınız gibi insanlar 7/24 photoshop açıp bakmazlar.

bu entry tamamen bilgilendirme amaçlıydı.

yanlış anlaşılabilen klişelerdir.

edit: he bir de benim gibi manyaklar vardır, onların masaüstünde photoshop hep açıktır. mutlaka uğraşacak bir şeyler bulunur.
uludağ modern ile ilgili olanları vardır, müdavimleri bilir;

1 numara; CIA sayfası: karşılarına çıkan CIA sayfası ile dumur olan yazarlar, modern'i keşfeder etmez hemen ilk ss olarak bunu koyarlar. biz de yerden yere vururuz kendilerini ve tosura tosura güleriz, modern ahalisi olarak. asadadafads deyu. tokat ve ayar manyaa yaparız karşımızdakini, çok acımasızızdır bu konuda, bilen bilir *

2 numara; skiciyiz.biz reklamı: bu da aslında ad sense hassasiyetinde bir google reklamıdır. konuyla alakalı (ve hatta alakasız) başlıklarda olur olmaz karşınıza çıkar. noluyo lan diye düşünen yazar yani sazan yeni yetme modern'ciler de boklarında buldukları boncuk olarak bunu ss ederler, moderne koyarlar. sonra biz de onu itin gö... (bkz: ya ben lan neyse bişi demiyorum)

3 numara; aramaya inanmayan, inansa da kontürü olmayan yazarların aynı başlık altına girdikleri birbirinin aynı entryleri vardır. koy koy bitmez aq bunlar. biz de ayar ayar ayarlarız, neg'zel olur.

güzel yane, bulutlar felan. burdan da aileme selam!

(bkz: hayat aslında bir skimşattır)