bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
"...adım yusuf, otuzbeş yaşındayım. daha hiçbirşey yaşamadım ki ortasında olayım hayatın. o yüzden kenarındayım, hem de çok kenarında. tıpkı bizim mahalle gibi..."

ile başlayan yeditepe istanbul'da yusufu'un müellifi olduğu roman imiş... değerli arkadaşıma nick olmuştur...
kendisi bez batatu kars tokıyan ayrıcana da zorlu geçen final haftaları ardından, "niçün busuşlug keldiniz?" şeklinde yarlıgkadığımızda "bo ne emgeklik yer ermiş, neglük tugdum men!" diyerek başımıza gelip ötünen bir arkadaşımızdır.
hakkında girdiğim ilk entyrde acaba o mu kargaşası yaşadığımdan resmi yazdığım sevgili obs üyesi...
buz pateninde küçük adımların adamıdır; bowlingde ise labutların korkulu rüyasıdır. tabu oynarken ise kendisi en birinç fırat özellikleri gösterir.anlatılanı bildiği vakit millet oyuna devam ederken o sevincini yaşar... ben mi bildim, aa bildim... ne de güzel bildim gibi tepkiler verir.. başkası bilirse aaa nası bilemedim..tüh tüh bak dilimin ucundaydı der.. grup bilemezse de feryat figan söylenir durur, ağıtlar yakar...
her daim güleçtir, sempatiktir, aktivitecidir. grubun temel taşlarındandır.
sevilendir sayılandır...