bugün

sigarasever, kadınsever ve fotosever bir militandır *
çakma filozof, puslu bakışlarla ve hisli sözlerle şiir okuyarak karizmatik olduğunu sanan, kendini bir ali kırca veya uğur dündar sanan kişi.
annesini kaybetmiş usta gazeteci. başı sağolsun...
a takımı.
27 kilo birden verdi diye: Yayın yönetmeni Savaş Ay'ı TEBRiK etti: Sonra da YAZI DiZiSi yapmaya karar verdi...
http://www.medyamanyak.co...begini-erittigi-icin.html
maalesef adanalı. iki tane ruh hastası çıkardık biri bu diğeri malum.
sesinin niye sürekli kısık olduğunu anlayamadığım gazeteci.
elindeki dandik kamera ile baskına geldiği çapa acil dahiliyede hiç bir şey bulamayınca bir kutu eldiveni ağzına dolayıp değerli insanların soruşturmalar yemesine neden olmuş olan, nerede doktor görse nasıl çamur atarım mantığı ile olayları eğip büküp cazgırlık yapan şapka altı keli.
gırtlak kanseri olduğu için sesi çıkmayan gazeteci.
Gazeteciliğe Mehmet Ali Birand ın yanında 32. Gün ile başlayan

foto muhabir Coşkun aral ile ilk olarak sahaya inen gelecekteki a takımı adlı programın kaptanı olacak haberci gazeteci ve dansöz adlı filmden dolayı yönetmendir.

Bir ara Levent oran adlı adam sayesinde baya reyting koparmıştı ekranlardan.
dalga gecmek gibi olmasin da darth vader gibi olmus.
ahmet kaya'ya malum gece de çatal bıçak fırlatılırken, onu oradan kaçıran 2 kişiden biridir.

diğeri; (bkz: mehmet aslantuğ).
Gazeteci.
çok küçükken halamın şile'deki evine gitmiştik.halamla tanışıyolarmış, orda gördüm.yanına gittim, gittim diyorum ama bacağına yapışmış da olabilirim, benimle hiç ilgilenmedi bi 'hi' bile demedi.o günden sonra küstüm bende ona.oysa 'eyvah kızım büyüdü'deki deli dolu amca rolüyle ne çok sevmiştim onu.Kahpe kader.
vefat etmiş.

Allah rahmet eylesin.
vefat etmiş usta gazeteci. allah rahmet eylesin.
Allah rahmet eylesin, hakkın rahmetine kavuşmuş gazeteci abimiz.mekanı cennet olsun.
allah rahmet eylesin. bir çok yoksul vatandaşa yardım etmiş, gazeteciliğin duayeni bir insandı.
iyi bir insan, iyi bir gazeteciydi. bir an başlığı görünce nerelerde bu adam dıye düşünürken vefat ettiğini görmem gerçekten üzdü. allah rahmet eylesin.
gün itibariyle vefat eden gazeteci ülkemizin önemli sayılacak şahsiyetlerinden.

A Takımı Programıyla Türkiye'ye Sokakları Hatırlatan Adam, Hoşçakal...
2013'un aldigi degerli gazetecimiz. allah rahmet eylesin.
(bkz: savaş ay ın varili)
gün itibariyle hayatını kaybetmiş savaş muhabiri.
Öncü savaş muhabiriydi. Allah rahmet eylesin
ne zamandır ortalarda gözükmeyen bugün itibariyle hayatını kaybettiğini öğrendiğimiz kişi. allah rahmet eylesin. evet.
Allah rahmet eylesin.