1. 1.
  en karizmatik gezegendir. ayrıca yunan mitolojisinde bir tanrının adıdır.
  1 ... impayatoy
 2. 2.
  birinci nesil sözlük yazarı.
  2 ... worldlike
 3. 3.
  bir ismin anlamıdır.
  1 ... saturn
 4. 4.
  Güneş sisteminin güneşten uzaklık sırasına göre 6. gezegenidir. Büyüklük açısından Jüpiter'den sonra ikinci sırada gelir. Adını Roma tarım tanrısı Saturnus'tan alır. Arapça kökenli Zühal adı Türkçe'de giderek daha az kullanılmaktadır. Sekendiz olarak da bilinir. Çıplak gözle izlenebilen 5 gezegenden biri (diğerleri, Merkür, Venüs, Mars, ve Jüpiter) olarak eski çağlardan beri insanoğlunun dikkatini çekmiştir. Büyük ölçüde hidrojen ve helyumdan oluşmakta ve gaz devleri sınıfına girmektedir.
  3 ... saturn
 5. 5.
  hulahoplu gezegen.
  2 ... 6.4.r.1.$.h
 6. 6.
  burcumun yöneticisi**ve halkaları da olan gezegendir.Ayrıca bir roma tanrısının adıdır.
  1 ... faithful lover
 7. 7.
  avrupanın neredeyse bütün büyük kentlerinde mağzası olan, elektronik perakendecisi. almanyada mediamarkt ile rekabet halindedir. ürün çeşitliliği bakımından bir avantajı olsa da, fiyatları mediamarkttan her zaman biraz daha fazladır..
  1 ... lazy pigeon
 8. 8.
  jüpiter'den sonra ikinci büyük gezegendir. parlayan halkalarıyla astronomların en ünlü favori gezegenidir.etrafındaki bu halkalar, o güneş çevresinde döndükçe yıldan yıla değişir.
  ... yalnız kovboy
 9. 9.
  yaşam ağacında 3 e tekabül eder. anlayış, sebep, kişisel olmayan anlayış, kendini kontrol etme, susma, zeka ve dil simgeler. siyah renk ile gösterilir. karar vermeyi simgelediğini söyleyebiliriz. diğer isimi binah.

  kaynak: (bkz: tool book)
  1 ... gigantic
 10. 10.
  Satürn güneş sisteminde Jüpiter den sonra en büyük gezegendir. Kütlesi Yerinkinin 95 katı, hacmi ise yaklaşık 750 katıdır. En büyüğü Titan olmak üzere tümü buz yapılı 22 uydusu vardır ve Güneş sisteminde en fazla uyduya sahip olan gezegendir ayrıca Güneş sisteminde yoğunluğu sudan az olan tek gezegendir
  1 ... mini