bugün

süper dj.prens charlesın tebaasındandır.
Andrei Kirilenko'nun şarkıcı karısı.
Involver albumundeki ikinci sarki olan Shpongle'in Dorset Perception'ına getirdigi yorum unutulmazlar arasındaki yerini almıştır. Bu nasıl bir müziktir bu nasıl bir aranjmandır diye tekrar tekrar sordurur insana. Dinlersiniz dinlersiniz ve her dinleyişte bir kez daha büyüler sizi.
team fortress 2'de heavy weapons guy'ınminigunına taktığı isim.
mongoose adlı uzun parçası dinlenilmeden hakkında konuşulmamalıdır.
diğer adı sex secret. içerik olarak gülşen in be adam şarkısıyla çok benzeyen sözlere sahip, lakin müzikal açıdan feci güzel, şepşeker bir adet 2raumwohnung şarkısı. pek çok remixi mevcuttur, moguai remixi candır

Ich kann nicht aufhören
Ich seh dich einfach an
Lass dich nicht stören
Meine augen bleiben dran

Du siehst so gut aus
Zu schön für den verstand
Und ich weiss gar nicht
Bist du frau oder mann

Secret
Sex secret
Your sex secret

So geht es allen
Alle augen sind auf dir
Jeder will dir nah sein
Du kannst ja nichts dafür

Ich geb' dir was du willst
Du löffelst langsam mein gehirn
Wir knien vor dir nieder
Auf allen fünfen oder vieren
alexander'ın ibranicedeki halidir. türkçedelki 'iskender' gibi.
(bkz: ana joven/#25166946)

utanmadan nick değiştirip tekrar gelmiş. uslu duracağına söz verip abisinin elini öperse affederim belki.

fake foto paylaşıp, seks geyiği çevirmek yok ama.
(bkz: grey)
grey soyisme sahip olanı enfestir.
yeni tasarımdaki profil fotoğrafı da, dudaklarının arasına parmağını almış bir dişi. valla işini biliyorsun sasha sen de. bravo. kendinden nasıl bahsettireceğini, erkeklerin ilgisini nasıl çekeceğini o kadar iyi biliyorsun ki önünde saygıyla eğiliyorum.

lan ben neden ilgi çekemiyorum sözlükte yeeaaa. e kızım kürttü, ortadoğuydu, ışiddi akp'ydi, erdoğan'dı dersen ilgi çekmezsin tabii ki. yeter ama ben de ilgi çekicem artık. phoffff.
ibreyi 190`a vurdurmuş azgın yazardır. haline acıdım ne yalan söyleyeyim.
deme iste gecenin bu vakti bunu bea.
grey diye devam eden isimdir.