1. 31.
  Dünya Kupası ve Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde maç günü aralarında şöyle diyaloglar oluşması olası olan futbol takımı.

  Marani fırıncı olan De Luigi'ye seslenir: "Akşam 19:00 - 21:00 maç var Türkiye ile geliyorsun değil mi hacı?"
  De Luigi: "Yav bizim çocuk hasta, bugün oynayamayacağım ben. Selva'ya bakın siz. Dükkandadır o şimdi. Onun bir manisi yoksa oynar."
  5 -1 ... hailsatan
 2. 32.
  vatandaşları tatlı insanlardır. bi tanesine 'neden futbolda bu kadar kötüsünüz' diye sorduğumda 'opera varken futbola gerek yok' demişti.*
  (bkz: hmm peki)
  5 ... evangelista
 3. 33.
  (bkz: andy selva)
  2 ... pulemjot kalashnikova
 4. 34.
  arkadaşımla milli takımlarına katılmayı düşündüğümüz ülkedir. 2gol az yeriz valla. yetkililere, san marino konsolosluğuna duyurulur. vatandaşlık artı cüzi bir maaş talebimiz var.
  5 ... pseco
 5. 35.
  *
  --spoiler--
  dış ülkelerle ilişkiler
  i. dünya savaşı sırasında itilaf devletleri arasında yer alan ülke, ittifak devletlerine savaş ilan etti. savaş bitiminde türkiye kurulduğu zaman tüm ülkeler ile anlaşma yapmış olmasına rağmen san marino ile anlaşma yapmamıştır. bu yüzden resmi kayıtlara göre iki ülke hala savaş halinde gözükmektedir.

  ----

  ordu
  san marino ordusu dünyanın en küçük ordularından biridir. törensel vazifeler, sınırları devriye gezmek, hükümet binalarında bekçilik yapmak, büyük suçlarda suçluları polise teslim etmede polise yardım etmek ve ülkeyi savunmak bu ordunun görevidir.
  --spoiler--

  (bkz: ansızın 82 san marino)*
  4 ... idioglossia
 6. 36.
  genellikle buyuk markalarin modellerini kopyalayan, cok da kaliteli olmayan ayakkabi markasi.
  1 ... raanaa
 7. 37.
  milli takımı 4 gol yediğinde sokağa dökülen ülke. *
  5 ... catastropher
 8. 38.
  basit bir denklem/eşitlikle inceleyerek tanıma kavuşturacağımız ülke.

  san marino'yu futbol takımı olarak alalım, dünyada en çok futbollarıyla biliniyorlar. bu futbol takımına da x veya y demeyelim. ismail diyelim. çıkarımda bulunalım.

  (bkz: ismail sen küçümen bir çılgınsın)
  2 -1 ... der meister
 9. 39.
  ülkenin resmi adindaki "Serenissima" çok huzurlu anlamına gelmektedir...Yani ülkenin resmi adı " Çok huzurlu San Marino Cumhuriyeti'dir"
  2 -1 ... amaaslihepiyiydi
 10. 40.
  milli takım tarihlerinde tek kazandıkları maç Lihtenştayn Millî Futbol Takımı na karşıdır. ayrıcı türkiye ile 0-0 berabere kaldıkları maç ise en büyük başarılarından birisidir.
  2 ... asimptot