bugün

Umulandir.
iş görecek olan transferdir.Ölüsü yeter eto'nun.
gomezin gitmesiyle takımın forveti olacak adamdır.
cenk tosun'un yedeği olur. bizim ise cenk'ten üstün bir golcüye ihtiyacımız var.
Harika olur. Eto'o nun gol vuruşu konusunda her türlü beceriye sahip olması ayrıca 3 şampiyonlar ligi kazanmış bir şampiyonlar ligi ikonu olması dahası tam bir lider olması gibi sebeplerden Beşiktaş a cuk oturacağını idda ediyorum. Alsınlar kaptan yapsınlar. Beşiktaş tanıtım elçisi olsun. Galatasaray drogba gibi bir adamı yeterince kullanamadı. Eto'o zaten Antalya için fazla büyük bir isimdi. Hâlâ nasil ikna oldu anlayabilmiş değildim. Gitsin Beşiktaş ta Vodafone arena da o tribünler eto'o ve quaresma ya top geldikçe nasıl coşacaklarını düşünüyorum da harika bir atmosfer olur statta.
fenerbahçe'den beşiktaş'a transferimle sonuçlanacaktır.
futbolunu ve insanlığını çok takdir ettiğim gökhan gönül'den sonra, ceza sahasının en kıvrak golcüsünün de beşiktaş'a gelmiş olması, artık beşiktaş'ı tutmak için yeterli.
yılın ve belki tüm zamanların bu ilk taraftar transferini uludağ sözlük vasıtasıyla duyuruyorum.
A spor son dakika olarak geçti. kesinleşmiş sayılan transfer evet.
görsel .
ara transfer döneminde taraftarın mario gomezden daha çok istediğini eto'o beşiktaşa gelebilir. bunla ilgili bir haber yapılmış.

--spoiler--

http://www.milliyet.com.t...ktas-2367014-skorerhaber/
kısa dönemde faydalı olur..

lütfen yani etmeyin, eylemeyin..
raul gonzalez in de gelişiyle beşiktaşı uçuracak transfer.
Her ne kadar yaşlı bir futbolcu olarak adlandırılsada, beşiktaş'ın gol yollarındaki sıkıntısını kapatacak bir futbolcudur.
kerim frei denen yeteneksizden kurtulacaksak süper olaydır.
Suriyeli olcay ile şaklaban7'yi de verirsek muhteşem olur. Hem çöplerden kurtuluruz hem de yaşlı da olsa adam gibi forvetimiz olur.
Hadi vizyonsuz sözlük yazarları eksileyin. Bi' burma'ya lens'e bakın bir de bizim kanatlara. Hala şaklaban7 ve suriyeli olcay diyorsanız sizi bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi size gerekli ilgiyi gösterecektir.
2 yıl önce olsa iyi olurdu. fakat şimdi sıkıntı.

bizim 27-30 yaşlarında tecrübeli bir uzun forvete ihtiyacımız var.
mantıklı bir adım olacaktır. tecrübe, iyi beslenirse çok verimli sonuçlar alınabilir.
hiçbir boku değiştirmeyecek gerçekliktir.

fenerbahçe çatır çatır şampiyon olacaktır. demedi demeyin. ikinci yarının 3. haftasının ardından, gidişat belli olur.

edit : eksilediğinizde bu gerçeklik değişmeyecek gençler. sadece hazırlıklı olun. sonunda bağıracaksınız en büyük fenerbahçe diye.
36 yaşında, yaşlı ve kilolu, bitkin ve yorgun.

almeida yı alsalar daha iyi.
El salladığına göre demek ki gelmeyecek.
Leblebi gibi gol atar. Bizim fenere yine hüsran bu sene.
Yarım dönem oynasa yeter.
Beşiktaş bir oyuncu transfer etmemiş şampiyon olmuştur, yazın kenara, bizim mal yönetim de Ahmet Çalıkla uğraşsın.
olursa tamamen beşiktaşın kendini kandıracağı transfer olur.tamam beceriksiz aboubakarın yerine eto o daha iyi bir etki yaratabilir ama asıl sorun beşiktaşın zayıf noktası forvet mi.bu takım gol atamıyor mu yoksa kolay mı gol yiyor.çok beğendiğim fikret orman bu sene afedersiniz sıçmaya başladı.
hatta ve hatta;

(bkz: eto bitmiş)

http://www.youtube.com/watch?v=0Y46QbR-G24
şenol hoca isteğini açık bir şekilde belirtti. ben top tutabilen (bkz: pivot santrfor)bir oyuncu istiyorum dedi. yönetim ne yapacak göreceğiz. beşiktaş'a gelirse büyük katkı sağlar dye düşünüyorum. top yönetim ve şenol hocada hayırlısı.