1. 1.
  2034 senesinde piyasaya surulecek samsung modelidir.
  ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 2. 2.
  En erken 2020, en gec 2021 piyasaları alt üst edecek ve mobilfon dünyasında devrim yaratacak Samsung'un muhteşem donanım ve özellikleriyle dolu mobil cihazı olacağıdır. (Samsung hiç hayal kırıklığı yaratmadı).
  ... bay efendi
 3. 3.
  100 megapiksellik huminoluminux sensörlere sahip 4 kamerası ile bokeh ıvır zıvır çekimlerin yanında insanların gerçek yüzünü gösterme modunu da bulunduracak teknoloji harikası cihazdır.
  2 ... ecinni
 4. 4.
  Umarım 7 gibi patlamaz.

  (bkz: hayal kırıklığı)
  ... jardani jovonovich
 5. 5.
  11 bine bunu alacak var mıdır lan denilen telefondur.

  Ha bizim manyaklar alır, maaşı asgari ücrettir sırf kredi kartı ayda 500 çekiyor diye krediyle alırlar amk.
  2 ... fikri firar
 6. 6.
  bunu satın alanın, telefonu birisi çalmasın diye, ayda 500 liraya koruma tutması lazım. 500 liraya koruma mı bulunur lan demeyin, bir sürü özbek, türkmen, suriyeli aylak aylak dolaşan etrafta.
  1 -1 ... existenz
 7. 7.
  Alır ama hemen satarlar 200 ila 300 tl zarar edip. Millet borcunu böyle ödüyor. 11 bin tl ye de alınmazki Türkiyede. Yurtdışında daha ucuzdur.
  ... reality man
 8. 8.
  Evi arabayı ipotek Edip bir tane almayı düşünüyorum. Aksi takdirde borcun altından kalkamam herhalde. Öküz alınır o paraya be.
  7 ... kale3112
 9. 9.
  salaklık belirtisi. türkiye şartlarında bu telefonu alanın aklı yok demektir. bunun para kazanıp kazanmamakla alakası yok. bir telefon için verilecek o paraya binbir çeşit şey yapılır.

  ayrıca, ciddi anlamda para kazanan (kazanan diyorum bak, parası olan değil) birinin elinde bu telefonu göremezsiniz. para kazanmanın ne demek olduğunu bilen insan bu paraya bir telefon almaz.
  2 -3 ... be real not perfect
 10. 10.
  parası olanın zevkle alacağı, parası olmayan ağzı soğan kokan kişilerin ise sözlükte neden alıyorsunuz diye ağlayacağım über telefon.
  1 -2 ... sallama kadin pedi icen vampir