bugün

adanadan sonra memleketin en atraksiyonlu şehri. belki güneşe ateş eden çıkmadı daha ama eğlenceli insan sayısı pek fazla maşallah.
görsel

samsun reisine gereken ilgiyi gösterdi. tıpkı 1919 da olduğu gibi.
görsel
Samsunda sahili gezersin teleferige binersin Bandirma vapurunu görürsün cakallida menemen yersin havzada kaplıcalara gidersin vezirköprü de kanyon görürsün üniversite hayatim boyunca yapmadigim seyleri yaparsin iste.
Samsun'a git götünü denize ver hayvan gibi gez.

Çiftlik caddesi, atakum sahili, meydana uğra, mecidiye çarşısı var.

Götüne şortunu giy atakum tarafında denize gir ne bilim olum kocaman memleket gez işte.
(bkz: chickenesh cool) 'a gidip denize karşı 2 bira içebilirsin.

amisos tepesinden manzarayı izleyebilirsin.
menemen, pide ve döner yemeden zaten kesinlikle dönme..
zaten tüm karadenizde gezilebilecek tek yer varsa orası da burasıdır

yobazların olmadığı her yerde gezilebilir.
Evim, şehrim, herşeyim.

Buradan sonraki durağım izmir olacak.
Ne zaman hayatımı düzene sokucam, işte o zaman bu şehirden, buradaki hayattan vazgeçip izmire yeni bir hayata göçücem.
Koyunlukta sinirlari zorlayan sehrim. Utanc kaynagi.
şehrin girişindeki atatürk'ün şehri ibaresi acilen kaldırılmalıdır. o ünvanı artık haketmiyoruz.
domuz yavrusu görünce taşlıyanlarin ve tecavüz oranınin yüksek olduğu şehirden başka ne beklenirdi ki? layık oldukları eveti bi güzel attılar.
Olm ben okurken böyle değildi; gayet modern, neşeli, eğlenmeyi seven bir kentti; bu kent bana hachette kitabeviyle okumayı sevdiren kenttir ne ara böyle oldunuz?
Türkiye nin en sikisken ve uckuruna düşkün sehri gitti siyasal islama oy verdi ya la amk. Bunun benzerini türkiye den baska bir yerde vallahi goremezsiniz.
Kavak ilçesinde garaj inşaatının çökmesi sonucu 3 kişinin hayatını kaybettiği şehir.

http://www.milliyet.com.t...&utm_campaign=2434078
atatürkün kurtuluş savaşını başlattığı ancak artık Atatürkçü insanların olmadığı karadeniz kenti.
Topraklarını koruyan sistemi getiren adama ihanet edip sistemini tarumar eden hain topluluk.Bu ülkenin asıl bölücüleridir.
Gittim gördüm beğenmedim.
Rezil insanlari olan rezil sehrim. Utanc kaynagilar mk.
Atatürk düşmanı kentler arasına girmiştir.
Sokaktaki herkesin Atatürk'ü anlattığı sandıktaki herkesin Tayyip'e oy verdiği yerdir Samsun.
karadenizin Atatürk düşmanı kentlerinden.
keşke Atatürk Zonguldak veya artvin.de çıksa idi dedirten kent
Bir angaralı için ideal yaşanacak şehirdir, mavi ve yeşil in bir çok tonunu barındırır, iyi insanlarda varsa çevrenizde huzur verir.
Cumhuriyet düşmanlarının yuvası.
samsun değil de atakum. atakumdur iyi tarafı.