1. 16.
    Bu virüsü yapanın 7 sülalesi kazığa otursun. Ben hayatımda böyle virüs görmedim.
    Ulan pcyi açıp , kapatıyor.
    Yetmiyor tüm antivirüs programlarını siliyor.
    Daha dur bu ne ki tüm exe ve dll dosyalarına bulaşıyor.
    Görev yönetici ve güvenli modu iptal ediyor.
    Kayıt defterini siliyor , bozuyor , değiştiriyor.
    Kişisel dosyalarını siliyor.
    Keylogger ile yazdığın her şeyi takip ediyor. Sakın sality yazma google.
    Google demişken ağ ayarlarını bozuyor , ağa el koyuyor , kesiyor. Tarayıcıları , arama motorlarını bozuyor.
    Antivirüs programına sızarak silinmesini imkansız kalıyor.
    Antivirüsler tüm exe dosyalarını siliyor , geriye hiçbir şey kalmıyor.

Yani böyle bir orospu çocuğu virüs işte!!!
    ... terlik firlatan
  2. 15.
    Bulaşabilecek en güçlü virüslerden biridir. Standart anti virüs ve firewall programları tarafından engellenemez. Sırf bu virüse özel Avast'ın çıkarttığı Sality Remover diye bir program vardır. Ancak virüs öyle bir evrim geçirir ki, internette Sality ismini yazıp arayamazdınız bile. Kendi kodunu bilgisayarın HDD sine yazar. Format atsanız da kurtulamayabilirsiniz. Dış bir kaynaktan sality Remover yüklemek dışında pek bir seçeneğiniz yoktur.
    ... sanguine aurora
  3. 14.
    salak bir kızın yüzünden bilgisayarıma bulaşan virüstür.

şu an avast antivirüs ile başlangıç ekranında tarama yapıyorum. anladığım kadarıyla lanet bir virüs bu. henüz işin başındayım.

çözüm hakkında fikri olan arkadaşlar lütfen yardım!

not: "format at düzelir" demeyin.
    ... jeroen van den bosch
  4. 13.
    sözlükten bulaştı. çok pis bir virüstür. bilgisayarın amına koyar.
    ... shah caspian
  5. 12.
    3 gün önce tanıştım bu zeki bu orospu çocuğuyla, güvenli mod'tan killed yapmamla beraber exe dosyalarını ve güvenli kip'te windows açamadım hatta combofix bile çare olmadı.

msconfig ve regeditler bile açılmadı.

ilk bulaştığı andan itibaren pc içinde explorer.exe bulunamadı hatası verdiriyor.

silmeye çalıştığınızda dahada ileri gidiyor cyborg zekalı piç, exe içinde minik exe'ler açtırıyor.

öyle ileri yapay zekalı orospu çocuğu kendisi matrix'teki ajan smith'e benziyor.

ayrıca eset smart security kurdurdu bana bu şerefsiz virüs.
    1 ... bloody reaver
  6. 11.
    okullardaki akıllı tahtalarda feyk atmaya başlamış virüs. kim tahtaya usb'sini takmışsa bulaşmış. ben de bu virüsten nasibimi aldım, usb'mi açamıyorum virüsler yüzünden, bütün dosyalar exe'ye dönüşmüş.
    ... izmirlibambam
  7. 10.
    ubuntu kurarak atıl kalan harddiskinizi kullanıma sunar.
    ... opus magnum
  8. 9.
    Piyasada bulunan virüslerin en babasıdr bir ara bende kendisiyle baya içli dışlı oldum 2 harddisk şu anda hem surabaya hem sality ile dolu olarak evde yatıyor allah düşmanıma vermesin. kendisi bir virüsten çok daha ötedir exe uzantılı ne varsa bulaşır dosyaları gizler, performans düşürür, görev yöneticisi, kayıt defteri açılmaz, ağ bağlatınızın içine eder,ayrıca edinidiğim bilgilere göre format işlemi ile gitmez ,nod32 temizleyemez,nortona hareket çeker kıl olduğunuz biri varsa pc sine bulaştırın yeter.
    ... armut
  9. 8.
    (bkz: dijital kıyamet)
    ... draco von hagen
  10. 7.
    görev yöneticisini açtırmıyor.
    bilgisayarı güvenli modda açtırmıyor.
    tüm exe'lere bulaşıyor.
    virüs programı yükletmiyor.
    hatta indirdiğiniz virüs programının yükleme dosyasını siliyor.
    internet bağlantınızı ele geçiriyor. bağlantı ayarlarını açtırmıyor. arada bir bağlantıyı da koparıyor.
    program ekle kaldır'dan program silmeye çalıştığında tüm exe dosyalarına bulaştığı için bazı programları silemiyorsun.
    flash bellekleri tamamen ele geçiriyor. format gerektirebilir.
    bilgisayarında 2 sürücü varsa ve 2sine de format atmayacaksan formatın da bir anlamı kalmaz.
    yüzlerce sahte exe dosyası yaratıyor ve herhangi bir virüs programıyla silsen bile muhakkak kıyıda köşede kalan parçaları yeniden doğmasına yardımcı oluyor.
    registryi tamamen kendisi kontrol ediyor.
    nod32 ve antivir tüm virüslü dosyaları bulamıyor. biraz araştırdığımda en etkili program ca antivirus gözüküyordu. ama onunla da tarama yaptırdığımda sürücüler fazla dolu olmadığı halde %20lik bir kısmı 1.5 saatte taradı. sonra kapattım zaten.

en temizi önemli verileri dvdlere atmak, daha sonra tüm bilgisayara format atıp anlık dosya taraması yapan bir virüs programı yükleyip verileri tekrar bilgisayara aktarmak olacaktır.

yok uğraşamam diyorsan ca antivirüs iş görür gibi ama onun da programlarınızın exe dosyalarına zarar vermeyeceği garantisini veremiyorum. tümör gibi bir virüs çünkü bu. onu söktüğünde exe'de işlevini kaybedebilir. sökmezsen de tüm sistem çökebilir.
    ... inheritance vice