bugün

entry'ler (60)

tatar ramazan ın dizi olarak yeniden çekilmesi

yapmayın etmeyin desem de iş işten çoktan geçti. valla yapmışlar ulan bırakın bir şey de aklımızda güzel kalsın iyi kalsın. genç nesiller tatar ramazanı bilmeyenlerin kafasında yanlış bir tatar ramazan şeması oluşturacaklar. etmeyin agalar

salih uçan

korkak futbol oynatan aykut kocaman'ın elinde heba olmaz inşallah dediğim yetenekli genç.

selçuk şahin

bu sene artık gönderirler bence.

14 mart 2013 fenerbahçe fc viktoria plzen maçı

maç seyircisiz çok kötü oluyor be zaten kendinden kötü bir de üstüne seyirci yok amatör maçlar gibi.

sözlükçülerin en iyi 10 film listesi

iyi, kötü ve çirkin
esaretin bedeli
hababam sınıfı uyanıyor
titanic
sıkıysa yakala
köroğlu
fight club
hayat güzeldir
leon
piyanist

piranha

mp4 playerları oldukça güzel olan elektronik markası.tavsiye ederim.

izmir sıcağı

şu anda maruz kaldığım sıcaktır. kendisi normalde neyse ama uyumaya çalışırken hiç çekilmemektedir. insana boğazından kesip bir klima almayı düşündürecek kadar etkilidir. zira izmir'de gecekondularda dahi klima vardır. ama napalım ya öğrenciyiz işte.

hawaiililerin çok sıcak kanlı olması

gömleklerinde bile o hava vardır.

ömür varol

bu adamı show tv'den hatırlıyorum da o zaman da gereksiz işler yapıyordu şimdi de kendini değiştirmemiş. çizgisi aynı. insanı magazinden hatta televizyondan soğutur böyleleri. uzak durmak lazım. fox tv'de magazin izlememek gerekiyor. zira sinir hastası olabilirsiniz ya da tv'yi kırmak isteyebilirsiniz ya da ben napıyorum deyip kendinizden nefret edebilirsiniz. her halukarda zararlı bir kişi.

kuyt kayt köyt

büyük ihtimalle flemenkçede köyt diye okunuyordur. trt spikerleri boş adamlar değildirler. sorup öğrenip o şekilde telaffuz etmeye çalışmıştır. ancak yıllardır "kayt" ya da "kuyt" şeklinde telaffuz edildiği için biraz kulağımızı tırmalamaktadır.

mehmet kaplan

hikaye tahlilleri adlı kitabın yazarı. kitabın içinde 38 adet hikaye mevcuttur. bazıları tanıdık bildik yazarlara ait bazıları ise günümüzde pek tanınmayan fakat döneminde tanınan yazarlara aittir. nereden mi biliyorum? şu an okuduğum kitaptır. ah ah final sınavı öncesi yarım saat okusaymışım seni şimdi sıcakta ders çalışmak zorunda kalmayacaktım.

karının üç haftadır sulu yemek yapmaması

kabız eden kadındır. benden uzak olsun cinsindendir.

ekmekle güzel giden şeyler

peynir, zeytin, domates üçlemesi. zor durumlarda da makarna ya da pilav. ama zor durumlarda:D.

demet akalın önder bekensir asla başlamasın

bu show tv artık kafayı yedi dedirten müstakbel program. yapmayın bunları artık ya lütfen.ya da show değil flash tv yapın adınızı...

yıldız asyalı

katıldığı yarışma programıyla kendinden iyice nefret ettirmiştir. ya tamam para falan iyi güzel de insan kendini bu kadar şaklaban, antipatik yapmaz ki. yanlış yoldasın yıldız. sürekli değişik şeyler deniyorsun, kendine bir iş bul ve onu tam anlamıyla yapmaya çalış. bizi de kurtar bu eziyetten. yok evcilik oyunu, yok grup mp3. olmuyor boyle.

mj

michael jordan, michael jackson , magic johnson, spidermandan mary jane.başka aklıma gelmedi.

türk tv tarihinin en gereksiz programları

kesinlikle evcilik oyunu. ayrıca rüyanız hayrolsun.

tek ders sınavı

temmuzun 7'sinde gireceğim sınavdır.insanı baya korkutur.şahsen ben çok korkuyorum.kaldığınız zaman okulunuz bir sene uzayacaktır.hele benim gibi de kaldığınız ders ikinci dönemdeyse tam hapı yuttunuz demektir. tam bi sene beklemek gerekir.ah ah niye yaptın bunu finalde sorulur mu o sorular, yaktın beni ve 40 kişiyi.

olası rafael nadal marsel ilhan maçı

öyle bir maç olmaz diyebileceğimiz maçtır. inşallah olur da biz de edit yapmak zorunda kalırız.

525

geçen gün bindiğimde ücretli olduğunu öğrendiğim ve yanımda kent kart olamadığı için şoför tarafından indirildiğim otobüstür. artık eskisi kadar dolu değildir.bunda yaz tatilinin başlamasının yanında bu ücret olayı da etkilidir.ama bu durum geçicidir.525 o eski şaşalı günlerine geri dönecektir.bunu sabırsızlıkla bekliyoruz.