bugün

nick altı fenerliler tarafından bok edilmiş olsa da bize her şeyin futbol olmadığını gösteren iyi biri.

Muhabbeti de güzel.
bir bukelamundur gs nin yerini beğenmediğinden midir nedir sürekli ts yi desteklemekte fb ye sallamakta. gavurun kalkanından hayır gelmez demiş necmettin hoca. sen işine bak kümede kalman için fb yi destekle yarın buca maçı var derler.
fenerbahçe,buca maçında galatasaray için oynayacaktır diyerek umut vermek istediğim hem gsli hem tsli arada bir de başka takım tutan yazar.böyle insanları gördükçe,fenerbahçeli olduğuma milyar kere şükrediyorum.
galatasaray'ın mevcut durumundan utanmadan,hala fenerbahçe ile alay etmeye çalışan yazar.yani bu tip kişilerden ezeli rakip taraftarı diye bahsetmek mümkün değil.ezeli rakibiniz şampiyonluğa oynuyor siz 14.sıradasınız.şu durumda nasıl alay etme cürretini gösteriyorsun.işte demekki sizin" fenerbahçeye yakıştırdığınız ilk 2,galatasaray'a yakıştırdığınız zaten bizden bi bok olmaz" dır.

biz en azından şampiyonluğa oynuyoruz ve en önemlisi tek takım tutuyoruz.başkanımız da çıkıp sizinkiler gibi şu şampiyon olsun bu olsun falan da demiyor.belki yine sahaya ineriz ama asla senin şu yüzsüzlüğünü yapmayız.heyecanı kalmamış tüm galatasaraylıara biraz heyecan yaşatabilen fenerbahçe.gerçekten çaresizsiniz ve gülüyoruz size.fenerbahçe taraftarı galatasaray taraftarına 10 basar.
sikse fenerlileri kızdıramayacak yazar.
ilkokul bebesi edasında tarafgirlik yapmakta.
hani biz şampiyon olamasak utanmadan kendi rezilliklerine bakmadan sevinecek.
bunca aymaz olur insan valla helal, bütün galatasaraylılar böyle değil de bu niye böyle olmuşsa, olmamış bu.

utanmadan hala konuşuyor valla pes insanın az yüzü kızarır kendinde arar bişeyleri ama yok.

adam gibi gsliymiş.
al sana bir örnek;

her gün apo'ya küfür ediyoruz adam gibi adam mı ki bunca tepki çekiyor?
(#11522253)

böyle düşünen yazarlar da varmış dedirten yazar. tuttum seni yazar.
(#11456407) ''bucaspor' un kazanacağı maçtır. daha önce oldu, yine olacaktır'' demişliği vardır acaba utandın mı yazarın en son sarılacivert renge büründüğü maçtır hangi takım kazansa sevinecekti.
asla fenerbahçe gibi ligi düşme potasının hemen üzerinde tamamlamamış bir takımın taraftarıdır. takımının taraftarı tesis basıp takım kaptanını tartaklamamıştır. bir de takımı onu türkiye' ye uefa kupası ve süper kupa getirip oldukça sevindirmiştir. ayrıca aziz yıldırım' ın sevimsizliği ve fenerbahçe fanatiğinin kibri yüzünden fenerbahçe' ye haklı olarak antipati duyar. hayatı sarı ve lacivert dışında renk barındırmayan futbol diktatörleri de bunu kompleks zannederek hata yapar. tanımam etmem ama neler düşündüğünü anlayabiliyorum. takımı yüzünden üzülmesi için sebep yok, gurur duyması içinse çok sebep var.
yine de bir gün fenerbahçe' nin avrupadaki başarısızlığını yenip türkiye' ye avrupa kupası getirmesi halinde ne kadar sevineceğini tahmin edebiliyorum.
şampiyonlar ligi müziği mi? onu da en çok dinleyen takım taraftarı olduğundan eminim. ne de olsa her inişin bir çıkışı vardır ve bir süre sonra tekrar aynı müziği dinlemeye başlayacak.
çok sevdim kendisini aferim diyerek kendisini onore etmek istiyorum.
birden kanımın kaynadığı yazarı , hadi rastgele.*
eli sikinde biçare yazar.
futboldan anlamayan galatasaraylı yazar. fenerbahçe şampiyon olmasın da kim şampiyon olursa olsun mantığındadır ayrıca. galatasaraylı olunca böyle oluyor sanrım.
(#11695315) keşke herkes senin gibi olsa.
(#11757065) Yiğidin hakkını veren ezeli rakibimizdir.

benden de kendisine ondan çok önce yaptığım bir itiraf gelsin...

(#11723766)
(#11765420) ağzını yerim ben senin yaa, dediğim yazar. doğru tespit.
onurlu asker saldıray berk'i hatırlatan, kemalist yazar.var olsun, sevmeyenlerine sözlük dar olsun efenim.

bir ay sonra gelen edit: tam olarak kemalist değilmiş sankim..
(bkz: atatürkçüyüm ve akp ye oy verdim/#12070081)
olmadı dostum.
(bkz: #12070081)
tebrik ve takdir ettiğim yazardır.
bu ülkenin senin gibi adamlara ihtiyacı var.
kaliteli entry ler giren yazar.
(bkz: #12070081) bravo. dünya aslında biraz daha objektif bakılınca daha güzel oluyor değil mi?
sonuna kadar destekliyorum.
tez zamanda sevgili bulmasını temenni ettiğim yazar.
(bkz: #12128868)

ufaktan saçmalamıştır. fenerli olarak fenerin kazanamasını istemiş adam. neresi kötü bunun?

takım destekleme faaliyetlerinde, mantığın hat safhada olması gerektiğini savunun bir galatasaraylı olarak, hiç bir sporcunun sakatlığı için beddua edilmemesi gerektiğini düşünüyorum.
"söyle saldıray baba yine kimi siktin?" denilecek yazar.
sesleri buraya kadar geldi de.*
futbolu çok sevip, futbolun gözünü kör etmesini engellemeyi başaran nadir insanlardan.
galatasaray'lı olmasına rağmen alex'i de, volkan'ı da, quaresma'yı da, guti'yi de övmesini biliyor. çünkü her şeyden önce futbolu seviyor.
ilgiyle okuyorum.
(bkz: #12359789)

bana başlık altından seslenmiş.
sözlük formatı diyeceğim ama böyleleri onu da anlamaz ki.
aklınca lise son sınıf öğrencilerinin sahip olabileceği espri anlayışında beni dalgaya da almış entry'sinde.
bir cevap vermiyorum, zaten, "bu kişinin başlığı altına yazılanları okuyunuz" diyecek olmam yeterli cevap olacaktır. fazlasıyla sert hem de.
fazla ciddiye almamak lazım ergenleri.

edit: ergen değilim ben demesin şimdi de? *
güncel Önemli Başlıklar