Öldü mü la bu naptı?
gideceğini belirttikten sonra nickinin hakkını verircesine * tüm entrylerini silip terki diyar eyledi. yolu açık olsun.
Kendisi en doğru yolu bulmasına temenni ediyorum.
noluyo yav herkes gidiyor amk.

(img:#1799580)
girilerinde yazarlara küfür eden gaysaraydan başka girisi olmayan vasatın altı troll yazarımsı.
bravo. beni bozdun ağlıyorum ühühüh.

nickaltını uplayan yazarı bozduğunu sanan yazar.
görsel
fotoğraf atılan başlıklara muhalif olan yazar.

bu kadar rahatsızsan girme o başlıklara. bunu da ben mi öğreteyim annem?
https://www.youtube.com/watch?v=_k_AfmsgvOY

kanka lazım olur. hayırlı beyinler.
Sözlüğümüzün adam gibi adamlarındandır. Atamıza hakaret eden orospu çocuklarını karşılıklı konuşmak için çaya davet etmesi hoş bir davranıştır.
kavgayı seven bir yazara benziyor. kavgayı da seveni de severim. helal!
klavyeden tüm yazarlara hakaret etmeyi ilke edinen 8 nesil cahil yazar. senelerdir ortamda cirit atmış eleştiri hakareti ayır edememiş vasat bile olmayan ezik biri gaysaraylı degilmisiniz alayınız aynı evet..
Anancı bir yazar.
kalemi kuvvetli, duruşu milli, görüşü türk kardeş yazar.
senelerdir yazar ve duruşunu hiç değiştirmemiştir.

sevgi ve saygı ile...
2 yıllık silikliğim süresinde 1 kere aklına gelipte nickaltıma ''nerde bu adam'' diye yazmayan yazar. oysa ben ona yazmıştım. bu kadar mı yok hükmündeydim be sizler için. kim olduğumu hiç sorma boşa, bundan sonra heeeç önemi yok.

çok kırıldım bilesin.
kendi hesabıyla cevap vermeye kıçı yemeyip fake hesaplarla cevap veren ezik yazarımsı.

benim gibi ağır delikanlı ol adam ol ama değilsin evet...
Galatasarayli arkadas suan fetöcüleri çildirtmakta.
yedinci nesil yazar olmuş ama adam olamamış vasatın altı yazar. evet..

üstelik gaysaraylı iftiracı..
türk futbolu hakkındaki kaliteli entry'leri ile sözlüğe değer katan kıymetli yazar.

tinerci itlerin saldırılarına kulak asmaması gerekir.
Orospu çocuklarının çekemediği Türkçü yazar kardeş.
toto$...
sözlükteki etnik süprüntüler, bölücü unsurlar ve devşirmeler tarafından sevilmeyen vatansever yazar. biz seviyoruz kendisini.
Sözlükteki kankalarımdan biridir.
Geçmiş bir gün aynı konuda aynı düşüncede olduğumuz halde kapıştığımız donanımlı yazar, Sonra kahve içtik barıştık o ayrı. Sinire sinir sinerji yapıyor galiba.
Bir asır önce Artvin’den Diyarbakır’a göç edenlerden. Evet aynı köylüyüz. Belki de akrabayız. Heyecanlandım lan.