bugün

mor ışığa tutulduğunda atatürk resmi çıkmaz.
(bkz: sahte hoca)
(bkz: aziz nesin)
(bkz: okan bayülgen)
kızdığı durumlarda allah belanı versin diyen ateisttir.
genellikle üniversite birinci sınıfta görülen özenti cahil genclerin oluşturduğu grup.
ateist olduğuna kendisi bile zor inanan kişi.
(bkz: çakma ateist)
(bkz: liseli ateist)
sözlüklerde bol bol fink atarlar, islami değerlere, son peygambere hakaretler ederler. bir nevi resmi ideoloji çocukluğunun keyfini sanal alemde celallenerek sürmeye çalışırlar. yalnız bunların hiçbiri de çıkıp delikanlı gibi benim cenaze namazımı kılmayın diyemez. bunların yüzlercesi tarih boyunca cenaze namazları kılınarak toprağa uğurlanmıştır.
neden inanmıyorsun sorusuna cevap veremeyen kişidir. ateistliğin ona özgürlüğü getirdiğini zanneder. einstein'in "tanrıya inanın eğer varsa bu size kazandıracaktır, yoksa zaten bir şey kaybetmiş sayılmazsınız." sözünün hatırlatılması gerekmektedir. özentisini bir kenara bırakıp ister bilimsel isterse düşünsel kitaplardan birşeyler öğrenirse zaten kendi sorununu kendisi çözebilecek olan kişidir.
(bkz: samimi ateist)
(bkz: çakma sosyalist)
beynini, ruhunu hem de vatanını amerika'ya teslim eden sahte müslümandan çok daha masum ve zararsız sahtekardır.
ateistlerin tipik bir sözü olarak ta; ben ateistim ama bir güc var olduguna inaniyorum, demesidir.
beynini, ruhunu hem de vatanını amerika'ya teslim eden sahici ateistlerden daha zararsızdır, sahtekardır ama olsun bizim mahallenin çocuğudur.
dört büyük kitabı okusada,içten içe vicdanı rahat olsada yine de karı kız avcılığıyla suçlanacak ateisttir.
ne de olsa onun içinde hep bir şüphe vardır, içi rahat değildir, okuduğu kitabı anlamamıştır, kalbi mühürlenmiştir.

ha bu arada görmüyorum öyleyse yoktur diyenlere kafam girsin.
inançsız olduğuna inanamayan, hayretteki kişidir.
güncel Önemli Başlıklar