1. 1.
  1951 yılında Trabzon da doğan Şener, istanbul Teknik Üniversitesi inşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu.
  Trabzonspor yönetim kurullarında 10 yıl süreyle hizmet veren Şener, 1990'da bu kulübün başkanlığına seçildi. 1994'e kadar başkanlık görevini sürdürdü. trabzonspor tarihinin en iyi yabancı transferleri olan arçil ve shota arveladze yi politik gücünü kullanarak ile transfer etmeyi başarmıştı.
  2 -1 ... serander
 2. 2.
  trabzonspor'un şehir merkezindeki sosyal tesislerine ismi verilen eski yönetici. adının geçtiği tesislerde ts club, bordo mavi adında bar restoran ve cafe bulunur.
  2 ... krmyrdsn
 3. 3.
  yeniden başkan olmaya aday kişilerden.
  1 ... hendrix
 4. 4.
  trabzonspor un yeni başkanı. trabzospor gibi köklü bir kulübü eski günlerine döndürebilmesi dileğiyle...
  3 -1 ... notrinova
 5. 5.
  an itibariyle Trabzonspor'un yeni başkanı. mevcut kadro ile yılsonuna kadar beklemek zorunda ama yazın yeni bir yapılanma yapacaginin işaretlerini veriyor.
  1 ... megajardel
 6. 6.
  gokdeniz icin yildiz degildi demis olan trabzonspor baskani.

  simdi gonderdiniz cok ararsiniz gokdenizi. yildizlarini tek tek kaybediyor trabzon, yazik cok yazik.

  fatih tekkeyi de bu zihniyet gonderdi. kuru bir takim simdi trabzon ne yapacaklar cok merak ediyorum.

  baris memis yildiz olacak gibi duruyor insallah bir seyle onu da kacirmazlar. bu isler aymanla, jabiyle olmaz benden soylemesi...
  2 -2 ... ersin34
 7. 7.
  trabzonspor un durmak nedir bilmez çalışkan başkanı.

  --spoiler--
  Şimdiye kadar yapılan transferlerle geleceğin kadrosunu kurduk. Kombine satışlarında kuyrukların olmasını istiyorum. Bu sezon Trabzonspor un yılı olsun istiyoruz ve bu yolda taraftarın da desteğini bekliyoruz. Bugüne kadar herkes bizi konuştu. Ama taraftarlarımız 9 Haziran da satışa çıkacak biletlere ilgi gösterirse, asıl sürprizi o zaman gerçekleştireceğiz. Yeni bir yıldız daha transfer etmek için çalışmalarımız sürüyor. Ama dediğim gibi her şey taraftarın kombine biletlere göstereceği ilgiye bağlı
  --spoiler--

  not: * olabilir.
  1 -1 ... serander
 8. 8.
  "Ocak ayında ara transferde Hakan Şükür'ü almayı düşünüyor musunuz" sorusuna , "yok öncelikle Hami ve Ünal'ı düşünüyoruz" cevabını veren başkan. Ne soğuk espriydi be.
  2 ... megajardel
 9. 9.
  --spoiler--
  Israrlı sorular üzerine hakemlerle ilgili konuşmak istemediğini söyleyen Şener, "Bu bitti artık. Geriye takılıp kalmanın bir anlamı yok. Kulüp Başkanı konuştuktan sonra yürüyüş yapmanın bir anlamı da yok. Olay fazla büyütüldü. Biz bu işe son noktayı koyduk.
  --spoiler--

  boyle konuşmasına daha öncesinde de hakemlerin eğitilmesi gerektiğini soylemesine ragmen pfdk ya sevkedilen trabzonspor başkanı. türkiye futbol fiyaskosu yine işbaşında sayın seyirciler.
  1 -1 ... serander
 10. 10.
  yakın zamanda çıkıp eskişehir maçı ile ilgili ciddi açıklamalar yapmasını, hatta maçın tekrarını istemesini dilediğim ve bu şekilde türk futbolunu ihya edebilecek başkan. bakalım hayal mi kuruyorum...
  2 ... hewit