1. 1.
  ölmediğini göstermiş büyük kalite.
  1 ... dragonhead
 2. 2.
  enternasyonel topkapi kosusunda, o gun yüzümüzü güldüren tek türk atı. ödül töreninde, ganyancıların halis karataş'a olan sevgileri de tezahüratlarla günışığına çıktı.
  ... krakermisin
 3. 3.
  halis karataş'ın kankasıdır bir nev'i.
  ... mrtbarcaa
 4. 4.
  bugünkü ismet inönü koşusunda "nefes açtı" iddialarının yersiz olduğunu gösteren SALVATORE'nin arkasindan ikinci gelen açtığı nefes bir 200metre daha koşulsa birinciliği getiremeyeceği tespit edilen, eski günlerini aratan ingiliz safkan. bu arada barış kurdunun ne kadar iyi bir jokey oldugunu bir kez daha gördük.
  ... krakermisin
 5. 5.
  dün kosulan enternasyonel yarısta, ne sprinti ne de kendisi olan at. artık yaslanmis olsa da bir an evvel kendisini toparlamasını bekliyoruz.
  ... zubizarett
 6. 6.
  Artık gençlerle başedemeyen at. Eski yarışları efsanedir. Ribella ile kapışıp birinci olduğu koşuyu izlemeyenler çokşey kaybetmiştir.
  ... curlin
 7. 7.
  artık hara yollarını görmesi gereken efsanevi sprinter. sahibi san ekürisinin elinde aynı ojinli atlardan 1-2 tane daha bulunmaktadır ve artık yarışması mantıksızdır.29 ekim günü 1400 metre mesafede nispeten kolay rakiplere karşı mücadele verecektir.
  ... capello
 8. 8.
  padokta

  şöyle bir durup kafasını kaldırıp bakıyor,

  hiçbiriniz için değil

  ben istediğim için

  ve bu yüzden koşacağım

  yoksa sikseler koşmam der gibi

  kırbaç filan bahane ki vurulmaz.

  ribella

  seni istiyorum bebeğim.

  bıktım ıspanaklar için çalışmaktan.
  1 ... havada panik
 9. 9.
  1-2 yıl öncesinin efsanesi, dubai fatihi arıkan. Herkes ribella ile çiftleşmesinden doğacak tayları merak etmektedir ama ribella yurtdışına satılacaktır. ve bence sabırlı artık haraya çekilmeli ve huzura kavuşmalıdır.
  ... curlin
 10. 10.
  ''artık yeter bütün önemli koşuları(gazi hariç)kazandı'' denilen at.
  sanki eski zamanlarına dönecek gibi bakılıyor bu ata.
  ancak aygırlık yapsa daha fazla para kazanacak sahipleri haberleri yok!
  ... yendik mi lan