bugün

entry'ler (24)

çizgi film

çocukken izlerdim, büyüdüm yine izliyorum ama bu sefer animelere kaydım. çok sürükleyici animeler var, bu japonlar gerçekten harika.

flashbacks of a fool

izlenilmesi zaman kaybına neden olmayan, müzikleri etkileyici Daniel Craig filmi.

skrillex

boyundan büyük işler yapmak deyimi bu adam için söylenmiş olsa gerek.

mustafa cemiloğlu

karşısındakinin yüzüne güle güle hakaret eder ve sen birşey diyemezsin çünki dekandır çünki hocandır, geçenlerde okula gittim (Uludağ Üniversitesi) emekli olmuş. içim bir garip olmadı değil. Yaşlandığımı farkettim, neyse bu entry uzarsa ağlayacağım kısa kesiyorum.

digiturk

inci sözlükü kapattıran dijital platform.

video oyunlarının gençliğe zararları

son zamanlarda video oyunları aracılığı ile bu oyunları oynayanların bilinçaltına ne yerleştirilmek isteniyorsa yerleştirilmiştir, bu sebeptendir ki eleştiriler oldukça yüksek sesle dile getirilmeye başlanmıştır.

2011 eurovision şarkı yarışması

siyasal puanlamanın yapıldığı, komşu ülkelerin kayrıldığı gelişmiş ülkelerin 'dişine' bile takmadığı uluslarası şarkı yarışmasıdır.

2pac

2pac Amerikan WestSide'ının önde gelen isimlerindendir. Plak firmalarının kapışması sonucu Puff Dady tarafından öldürüldüğü iddia edilir. Hit Em Up, Changes ve California Love dinlenilesi parçalarıdır..

kafkaslı

4 ayağı da sorunlu olan buna rağmen domuz gibi sağlıklı koşan arap atı. ama dün gece izbatur kendisini geçmiştir. ama dua etsinlerki Ayabakan sakatlandı aksi halde kayalar 2.lik 3.lük mücadelesi yapacaklardı.

izbatur

ingiliz sprinti atarak dün kafkaslıyı gömen arap atı. Aynı koşuda Ayabakanın sakatlanmasına kahroldum. Birinciliği olabilirdi ama kafkaslı birinci olamadı ya. içimin yağları eridi.

bekmezbey

sihirbazın kazandığı yarıştan sonra sanki babasına biniyorum dediği perfect storm tayı. gelecekte göreceğiz bakalım sabırlının başarılarını yakalayabilecek mi?

ribella

sabırlı ile çiftleşmesi imkansız olan safkan. zira sahibi selman taşbek böyle birşeyin olmayacağını söylemiştir. bence ribella danzig kan hattına çekilmelidir.

sabirli

1-2 yıl öncesinin efsanesi, dubai fatihi arıkan. Herkes ribella ile çiftleşmesinden doğacak tayları merak etmektedir ama ribella yurtdışına satılacaktır. ve bence sabırlı artık haraya çekilmeli ve huzura kavuşmalıdır.

turbo

Dün Veliefendide koşulan aziziye kupasını sabah gezintisi yaparak kazanan arıkan. Seneye en büyük rakibi Ayabakanla koşamayacak olmasına çok üzüldüm. Sıkı bir Turbo fanatiği olarak aldığım duyum ana baba bir kardeşi dinamo isimli 2 yaşındaki arap tayı idmanlarda turboyu geçiyormuş. yok artık anasının ev yanı demek istiyorum.

ayabakan

Dün Veliefendi koşusunda son 400de sakatlanıp seyisini ve sevenlerini hüngür hüngür ağlatan şampiyon arap atı. Çoğu kişinin kuponunda tekti ve hepsinin yatmasına neden oldu ama kimse yatan kuponuna üzülmedi zira Ayabakan gibi bir şampiyonu izleyebilmek daha önemliydi. Seneye rakibi olacak Turbo isimli arap atıyla kapışmaları heyecanla bekleniyordu adeta Özel Haralarla Devlet Haralarının kapışması olacaktı ama talihsizlik işte. Sana çok üzüldüm be Ayabakan... Yakında tekrar dönmen temennisiyle...

satyricon

Pentagram Burns klibi ile tanıdığım ve aynı adlı parçasına hayran olduğum norveçli blackmetal grubudur. Sözleri de kendilerine pek bi uygundur.

fanatik gazetesindeki parmak gosteren kiz

'40 yılda bir maça geldim onda da beni elin ingilizine rezil ettiniz' cümlesini tek bir parmak işareti ile açıklayan kızdır.

morgan freeman

Başrol oynayanlara ders veren yardımcı rol adamı.

selim kaya

kardeşleri ömer ve mehmetten karataşı geçmek için yardım alan jokey. buna rağmen türkiyenin en iyi 2.jokeyi denilebilir. 1. kim mi? Tabii ki karataş.

mustafa cemiloglu

Dekanlık makamındaki görevi sona ermiş, Uludağda Türkçe bölüm başkanı olan, istediği öğrenciyi kıvrak zekası ile yerin dibine sokabilen prof.