bugün

Kendisinde tam istemeye gelen tuzlu kahve içen damat tipi var.
Evlenilecek adam bulamayınca evlenilecek adam olan koca yürekli insan.
baya baya taş .
yapılır mı lan bu türk erkeğine. resmen vizyonsuzluk. çükün kopsun emi.
Cirkindin yine cirkinsin.
sesi hala ince.
Şunun erkek olması nerden baksan 3 4 yıl olmuştur. Ben 24 yıldır erkeğim bir kız eli bile tutmadim. Lavuk evleniyor amk yok boyle bir sey.
Seviyor ve takdir ediyorum.

Ayrıca oldukça seksi kıskanmayın.
Bok atmayın gayet de yakışıklı oldu adam.

Ilk zamanlar çok tuhaf duruyordu ama yüzü falan da oturdu artık.

Bence olmuş.

On üzerinden 9 veriyorum.
http://mediacdn.karnaval....472736.jpg?v=130716082151
adamın dibidir.
askerliğin temel koşulu en basit anlamda mavi kimlik sahibi olmakla beraber tam cinsiyet değiştirme ameliyatları askerliğe elverişsizlik sebebidir.

ayrıca askeriye kendi raporunu kendi verir. rüzgar erkoçların askere gitmemek için rapor "alma" imkanı yok yani.
bir kızla nişanlandıktan sonra "kadınlara güven olmaz." şeklinde açıklama yapan eski kadın yeni erkek. ameliyatla erkek olduktan sonra genelleme yapıp hepimize laf ederek maço erkek ayakları yapmaya başlamış.
karismayin lan artik şu kadina pardon adama. kendi tercihi birakin artik bu adamin yakasini.
adam gibi adam.
Kadınken de güzeldi, erkekken de güzel. Ben anlamadım bu işi.
hapse düşse harcarlar bunu .
kimsenin rahatsızlık verdiği yokta adam kendi malzeme veriyor. arkadaş ne ipne nüfus var şu sözlükte veya internette, yok çok yakışıklı oldu, yok benden daha bilmem ne oldu, olm hazır erkek oldu o kadar beğendiyseniz gidip dibinizi dövdürün aq belki tamam der. gına geldi bu kişiden ve onun erkek yalakalarından yahu.
Ulan erkek olmakla kalmamış benden kıllı olmuş hem de. .
Kadınlar gününde büyük saygısızlığa uğramış insan. Herkes ona atılan tweeti paylaşıp huhaha diye gülüyordu. Kendisini bilmem de benim sinirlerim bayağı bozuldu.
bir açıklamasında "kadınlara güvenilmez" demiş.. bu cümleyi başka biri deseydi çok umursamazdım, ama böyle gereksiz birisi deyince insan kendisini gülmekten alamıyor doğrusu.. ne demişler kişi kendinden bilirmiş işi, demek ki cinsiyet değiştirmeden önce güvenilmez biriymiş.. kıyamam ayy puhahha.
ilk kez tv' de bir programa çıkmış.

hülya avşarda kendini anlattığı programın tamamı;

https://www.youtube.com/watch?v=gSIiYXMrdf0
evlenince el sikiyle gerdeğe girecek. taktılarsa tabii..
30 yıllık hayatının sadece 5 senesini erkek olarak geçirmiştir.
yani çeyrek asır kadın olarak yaşamıştır.
öyle bir anlatıyor ki ; sanırsın yılların erkeği haspam ve erkek olarak hayatta görmediği şey kalmamış haspamın.
biraz haddini bil be !
söylediğine göre çocuğu olabiliyormuş.
çok hoş bir erkek olmuş. dün tv'de denk geldim konuşuyordu çok kibar düzgün ve iyi bir insana benziyor. tam bir kızın isteyeceği türden bir erkek olmuş kısacası. nişanlısını da takdir ediyorum onu bu haliyle kabul edip onunla evlenecek.