bugün

(bkz: rüyada deve sikmek)
Bu sabah gördüğüm bir rüya beni biraz tedirgin etti bu işlerden anlayan varsa msj atabilir mi mantıklı Bi yorum yapabilecek olan birisi yani. Kafamı kurcaladı .
kişinin gördüğü rüyalardaki çeşitli olaylara anlam yükleyerek rüyanın verdiği mesajı görme olayıdır.

(bkz: rüya tabiri)
Dün gece rüyamda hapise atılıyordum. Nedenini falan da bilmiyorum rüyam başladı bir tane hakim seni içeri atıyorum dedi olay bu. Savunma konuşma hiçbirşey olmadı. Hayır mı şer mi bilen yazsın.
Kişinin hayatındaki tüm sıkıntılarından kısa süre içinde, zahmetsizce kurtulacağına ve genel olarak mutlu haberler aldığı, yüce gönüllü kişilerle tanışacağı şeklinde yorulur. Olumsuz açıdan ise arka arkaya gelen uğursuzluklara tabir edilir. Aksi giden işlere ve şiddetli tartışmalar içine girileceğine de işaret eder.
Rüya yorumu, bir kişinin gördüğü rüyanın sembollerini ve içerdiği mesajları anlamaya çalışma sürecidir. Rüyalar genellikle semboller, metaforlar ve imgelerle doludur ve bu sembollerin analizi, rüyanın potansiyel anlamını açığa çıkarmaya yardımcı olabilir.

Rüya yorumu, rüyada gördüğünüz nesneler, kişiler, olaylar ve mekanlar üzerinde düşünerek, bunların bilinçaltınızın yansıması olduğunu ve içerdiği mesajları anlamaya çalışır. Örneğin, rüyada su görmek genellikle duygusal durumu veya bilinçaltındaki derin duygusal kaynakları temsil edebilir. Rüyada bir yolculuk yapmak, yaşamınızda bir değişim veya dönüşüm sürecinde olduğunuzu ifade edebilir.

Rüya yorumu farklı kültürlerde ve geleneklerde farklılık gösterebilir. Kimi insanlar rüyaları doğaüstü bir mesaj olarak alırken, kimileri ise rüyaların zihinsel ve duygusal süreçlerin yansıması olduğuna inanır. Rüya yorumlaması genellikle kişisel deneyimlere, duygusal duruma ve sembollerin kişisel anlamlarına dayanır.

Rüya yorumu yapılırken önemli olan, rüyayı sadece yüzeydeki olaylar olarak değil, sembollerin ve imgelerin derinlemesine anlamını aramaktır. Ancak rüya yorumu genellikle subjektif bir süreçtir ve herkes için aynı sembol veya olaylar farklı anlamlar taşıyabilir. Bu nedenle, rüya yorumu kişisel deneyimlere ve yorumlamalara dayanır.
https://ruyamdanegordum.com/
70 küsür yaşında ege nin köylerinde yaşayan dedenin 23 yaşında yunanlı kızla düğünlü dernekli evlendiğini gördüm dün akşam.

Not ikisinide tanımıyorum.

Beynimin içinde ne var aq.
Sirtaki ve fedon.