bugün

Zayıf (malzeme fakiri) ve duygusuz sevenler, Rus kızı der. benim gibi dolgun ve duygulu sevenler, Türk kızı der.
bugün milli duygularım donumda kabardı ben türk kızı diyorum.
Hem daha guzeller zaten o suphesiz , hem de daha az egolular hemi de daha çaliskanlar ... bu sorunun sorulmasi bile sacma..
bıktık tripten egodan, rus iyidir.
Belki bir Türk F16sı değildik ama biz de Rus düşürdük kardeşim.
Türk kızlarına can kurban evet..
rus kızı müslüman yaapar 5 vakit namaz kılar bizim kızlar müslümanım dediği haldae namazı geçtim fatiha suresini bile ezbere okuyamayan iki versustur.

önüme seçenek koysalar rus ukrayna moldovya moğol türkmen (azeri asla olmaz) hepsine evet ama bizim çakma sosyetik eğlence düşkünü alkol sorunlu karılardan uzak dururum.
ikisinin de ayrı tripleri var arkadaşlar lütfen gerçekçi olalım.
paranız varsa ikisi de gelir. Boş boş ulaşılması kolay demeyin, gayette zor yanı dolar 30 olmuş paran yoksa Rus seni napsin.
Rus güzeli vs kezo olmalı.
Rus kızı ulaşılması kolaydir. O size gelir. Sizi etkilemeye calisir. Ama türk kadını öyle midir? Siz koşarsıniz etkilemeye çalışırsınız. Zordur türk kızları ulaşması zordur. Ama ulaşınca verdiği mutluluk başka bir boyuttur.
https://www.instagram.com...m1/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Efsaneyi hatırlayalım.
ukraynalı gürcü der susarım.
Rus kızlarıyla hiçbir yakınlaşmam olmadığından bilemeyeceğim, o yüzden Türk kızları diyorum.
(bkz: BMW vs Tofaş)
ruslarda dış güzellik var ama iç güzellik yok. bizim türk kızlarında ikisi de yok.
rus kızları paragözdür.
Moskova kızı ve izmir kızıdır. Birbiriyle yarışır.
Türk kızı tabii ki. Ruslar kokuyor.
Rus kızı alır.
vs alır.
türk kızının annesi var diğerinin yok.
türk kızı yerini bilsin de gitsin rus kızların ayaklarını yıkasın.
tip mip yok, boş ego var, erkeklerle yüksek perdeden konuşma var (halk dilinde götü havada)
Türk kızı kim Rus kızının hizmetçisi mi ben bilmiyom da.
rus kızının havada karada alacağı versus.
güzellik olarak abartılacak kadar güzel yüzleri olmasa da, dünya standartlarının üzerinde oldukları aşikar.
sıradan bir türk kızına çok güzelsin demediğiniz için triplerle başınızın etini yer. Bu başlangıç aşamasıdır sonrasında kurtul kurtulabilirsen. Rus kızını tercih ediyorum.