bugün

184 üm türküm, esmer değilim, kıllı da değilim. Buyur buradan yak. Haydi açıkla efenim.

Edit:önyargı genellemesinin ızdırabı.
Ereksiyon problemi vs erken boşalma problemi.
Rus erkeği 50 yıl Yaşar alkol ve diğer sebeplerden dolayı.
190 santim boyunda buğday tenli bir türk ile kıyas bile kabul görmez.
türk erkeklerinin alacağı versus. türk erkeğini aşağılamak isteyen kezboşları italyan erkeği versusuna alalım.
Kızların türk erkeklerini itin götüne soktuğu başlık bir değişik versiyonu (bkz: türk kızları vs rus kızları).
Rus erkekleri rus kadınlarının aksine hiç de çekici değildir. Bu ırk da bir tuhaflık var ama daha çözen olmaz.
türk erkeklerinin bile rus erkeklerini seçtiği bu versusta tartışmaya bile gerek olmadığını düşünüyorum.
Vodka kuşu öldürür. Türk erkeği her türlü tokatlar.
görsel
Türk erkeği.

Övmek için söylemiyorum. Ama masallar güzeldir, gerçekler lâzımdır. Yabancı erkek tatlı bir masal olsa da yalandır, durum bu.
iskandinav erkeğinin alacağı versustur.
Rus erkegini sivas'da turk erkegi siker.
rus erkekleri kadına önem vermez biz ise başımızın tacı yaparız.
rus erkeği kaba sabadır.
türk erkeğide kaba sabadır.
evet karşılaştırmam bu kadar sonuç monuç yok.
rus kızları o akılları bulandırmayın.
rus erkeği sarışın, uzun boylu, yakışıklı, renkli gözlü ve görece kılsızdır.

türk erkekleriyse tam zıttı.
Erkekleri ile ilgilenmedigim iki toplumun mensupları. Bizene erkeklerden yaa.
aşkı bilmiyorum ama amcamın dediğine göre rus kadınları cinselliği tabu olarak görmüyormuş. dolayısıyla fiziksel ve psikolojik deşarj konusunda sorunları bulunmayan erkeklerdir.
Bugün antalyadaydım. Arkadaşlar bu ruslar cidden bambaşka bir boyut..
Allah gerçekten özenerek yaratmış bunları.

Rus erkekleri tabi ki.. Sarışın, renkli gözlü, uzun boylu, güzel burunlu erkek kim sevmez ki...

Bir de Tcde bu tarz erkekler genelde Karadenizli oluyor. Karadenizli erkekleri biz kızlar sevmeyiz pek bilirsiniz..
Rus erkekleri kadar hödük, inatçı ve bilgisiz başka bir ırk var mıdır bilmiyorum.

Mal mal bakar, anlatsan da anlamazlar. Benden uzak dursunlar da.

Ent.
rus erkekleri bir kere aşk ve cinselliğe doydu mu o hatıralar aklından çıkmıyordur. üstelik trip de yemiyordur kolay kolay. çelişkili hareketlerle de karşılaşmıyordur.
kiev' de gece kulübünün önünde beş dakikada iki kızla tanıışıp sohbet ettim. türkiye' de aynı şeyi yapamıyorum.
bir şeyler farklı ve bu durum hiç hoşuma gitmiyor.
Türk erkekleri siker rus erkekleri bakar. Çoğu cuckold onların.
Bir türk kızı gidip rus erkeğiyle evlense eninde sonunda gider ve onu bir türk erkeğiyle aldatır.
görsel
Umarım bizim kızlar cidden de birer rus mus bulurlar. Rus da şart değil; afrikalı, çinli, alman, bolivyalı… yeter ki, bizden uzak, allah’a yakın olsunlar.
Yorumları okıyorum da, tek merak ettiğim bizim arkadaşlar rusların özellikle seksteki performanslarını nereden bu kadar iyi biliyor?
Aklıma kötü kötü şeyler geliyor ama..
Ulan 30 yıldır rusyada yaşıyorum, ben bu kadar detaylı bilmiyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar