bugün

Rus erkeği; kadin bollugundan dolayi kadinlari sallamayan,laf atmayan,okuz okuz bakmayan erkek toplulugudur.gecenin bir vakti transparan bluzuyle mini etegiyle bir genc kiz rahatlikla gezebilir bu erkeklerin oldugu mekanda,erkekler donup de bakmaz...kadinlara karsi cok bi nazik degillerdir,gentilmen sayilamazlar o yuzden.
aralarinda cok yakisiklilari bulur ancak ickiden ve ekonomik duzeylerinden dolayi cok bakimsizlardir.bakimlilari ise superdir,ozellikle yuzleri kemikli olanlari cok cekicidir.

Türk erkeği; kıllı ve yatakta iyi olduğunu düşünen hiçbir kadının ona karşı koyamıycağını sanan garip bir türdür.
(bkz: don külot van dam)
beraberduş?
Şanslı olan taraf rus erkekleridir kanımca.
tuhaf olan türk erkeğinden çok , türk kadının da kıllı ve yatakta iyi olduğunu , hiçbir erkeğin ona karşı koyamayacağını düşünen garipimsi bir tür olmasıdır.
rus erkekleri değil kadınları makbuldür.

türk erkekleri, rus erkeklerine göre daha yakışıklı, daha nazik. tamam böyle olmayanları da var elbet ama istisnalar kaideyi bozmaz. sonuç olarak yerli malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı efendim.

edit: eksileyen arkadaşlar rus sanırım.
her rus erkeğini behlül sanan yazar şeysi.
türk, vodka nın tadını anlamaz. rus, rakının.
biri kadınına düşkündür, diğeri kadınından bihaberdir.
alanya'ya gelen rus turistlere soru olarak yöneltilmesi gereken mevzudur. zira onlar bu konuda türk ve rus erkekleri tarafından yetki ve tecrübe ile donatılmışlardır. *
onun dışında bir rus erkeği ile takılmayan herhangi bir türk hatunun konu hakkında bilgi ve tecrübesi olmadığından yaptığı yorum kanunname hükmünde geçersiz sayılır. * * *
ilk gördüğümde rus kadınlarının ne kadar mükemmel varlıklar olduğu gerçeğine artık katlanamayan kıllı ve bakımsız türk kızının türk erkeğini aşağılamak için ortaya attığını sandığım versus'dur. neyse efendim bir genellemede biz yapalım ne kaybederizki çok çok seri eksi oy alırım. rus erkeği alkole aşırı düşkün, kadına zerre kadar saygı duymayan tembel erkektir. hatta bunlar yetmiyormuş gibi pek çoğuda sertleşme problemi yaşıyorlarmış utanmaz arlanmazlar yazık. türk erkeğiyle alakalı yazmıyorum bilen biliyor zaten herşeyimizi.
rus erkekleri etrafındaki nimetlerden fazlaca yararlanmış olmalıki hiçbir kadını sallamazlar. bizim türk erkekleri ise etrafındaki nimetler tarafından sallanmazlar. bu sebeple hepimizin malumu dişi sinek olsa.. rus dilberlerine ilgi buradan geliyor sanırım. bu arada ben alman ingiliz ya da fransız değilim. ilginç hissettim böyle yazınca.
rus vodka ile güne başlar, vodka ile günü bitirir. türk çay kayve ile başlar, artık rakı mı olur bira mı günün sonunda belli değildir.
rus etrafında sarı saçlı, mavi gözlü, 1.80 lik çıtır görmekten bıkmıştır. ne selam verir ne taciz eder. türk ün ise siyah saçlı, bıyıklı, kamyon götlü birelli kezban görmekten nevri dönmüştür. kör topal demeden girişir.
rus iklim koşulları sebebiyle dayanıklıdır. izbandut gibidir. vodka ile kediye döner. türk cılız, çelimsizdir. rakıyı çekti mi aslan kesilir.
rus komunizm için yaşar, skoda ya da lada ya biner. kazandığını devlete verir. türk kapitalizm için yaşar. parayı bulan mercedes yada bmw ye biner. kazandığını devletten kaçırır, karıya kıza verir.
Rus erkeklerinde olup türk erkeklerinde olmayanlar:
Sarışınlık, renkli göz, beyaz ten, tüysüzlük, uzun boylu ve kaslı yapı.

Türk erkeklerinde olup rus erkeklerinde olmayanlar:
Bolca kıl, sakal, eee bunlar işte.
Not: yanlış anlasma olmasın marmarise gittiğimde bu kızlar nasıl tiplere bakıyor diye bi analiz yapmıstım.
turk kizlari vs rus kizlarini konusmayi tercih ettigim basliktir. Her milletin oldugu gibi turkinde, rusunda iyisi kotusu vardir. ama rus kizi cumle icinde kullanilirsa bir cok turk erkegi titreyerek ve sarsilarak kendinden gecer.

edit: cusunuz efendim. bunun nesini eksiledin arkadas ya
Türk erkeği candır canandir.
türkler türk ruleti ruslar rus ruleti oynar.

türk ruleti: altıpatlara 5 kurşun yerleştirir. yaşama olasılığı altıda bir olan oyundur.

rus ruleti: altıpatlara 1 kurşun yerleştirilir, yaşama olasılığı altıda beş olan oyundur.

sonuç: türk erkekleri 5 kat daha psikopattır.
pamuksu beyaz ten!
Bir tarafta en kisasi 185 kasli dalyan gibi rus erkekleri bir tarafta 170 boyuyla ben uzunum triplerine giren çelimsizler. Bir tarafta sarisin mavi gözlu bebekler diger tarafta arap kilikli esmer barzolar. Birileri centilmen karisinin cantasini tasir cocuguna bakmaktan gocunmaz digerleri esinin cantasini 2dk tutmaktan aciz her seyi karisi yapsin diye bakan asalak yobaz.
(bkz: Türk erkeklerini ezelim başlığı)
Gerçek erkek vs Meriç.
rusya'ya gitmeden rus erkeklerini analiz edenleri göstermiş başlıktır.
Rus erkekleri alın götürün olm bu kızları. Bıktık biz bunlardan. Sevaba girersiniz.
Biz de Türk kızlarını, Rus kızlarıyla kıyaslarsak görürsünüz gününüzü!
https://www.google.com.tr...320&bih=454&dpr=2

Tipleri kes.