1. 1.
  16 ağustos hürriyet gazetesi haberine göre gökhan şükür'le evlenen kişi.

  http://kelebek.hurriyet.c...agazin/4924657.asp?gid=90
  ... yatutarsa
 2. 2.
  kartal balaban'ın askerlik görevini yapmak üzere genç magazin'den ayrılmasından sonra, programın sunuculuğunu yapmaya başlayan kişi.
  ... cevapsiz soru
 3. 3.
  öncelikle (bkz: tapılası hatunlar)

  ruken demirer özellikle son dönemlerde yıldızı parlayan bir isimdir. birara kardeşi rojda demirer'in gölgesinde kalmasına rağmen şimdilerde kendi ismini ön plana çıkarmayı başarmıştır. gece gündüz isimli dizi'De ki rolüyle ve yeni tarzıyla bizlere "oehh mis" dedirtmeyi başarmıştır. seviyoruz kendisini,saygılar.
  1 ... jelibonur
 4. 4.
  gökhan şükür'den ayrılıp biz hayranlarını sevindirmiş kişidir. nalet olsun içimdeki bu ruken sevgisine.
  ... jelibonur
 5. 5.
  öğrencimdir, zekidir, çalışkandır, iyi oyuncudur ama hepsinden öte çok iyi bir insan evladıdır. bir de nişantaşında süper çikolatalar satan bir dükkanı vardır. hele üzerinde kırmızı meyve olan ve menekşeli çikolatalar yok mu...eğer sevgiliniz ya da eşiniz çikolata seviyorsa ruken'in dükkanına mutlaka uğrayın derim.
  -1 ... kel danisman
 6. 6.
  Ablası rojda ile beraber çikolata işine el atıp nişantaşında dükkan açmışlardır.ikisi de güzel kızlardır.Bir zamanlar tvde çok görünürdü şimdi çikolataları ile meşgul olsa gerek sessiz sakin yaşamaktadır.
  ... efe kara
 7. 7.
  - kişisel web sitesi: http://www.rukendemirer.com
  - marie antoinette chocolatier markasıyla nişantaşı’nda çikolata mağazası var. ilginenler için: http://www.marieantoinette.com.tr

  http://www.diziler.com/resimler/44000/45883_1.jpg
  ... uamuzzy
 8. 8.
  Kişisel web sitesi: http://www.rukendemirer.com
  ... baadir
 9. 9.
  Marie Antoinette Chocolatier markasıyla Nişantaşı'nda çikolata mağazası var ayrıca web sitesi: http://www.marieantoinette.com.tr
  ... baadir
 10. 10.
  (bkz: çikolata kız) *
  ... maddox