bugün

cevredeki insanlarin da etkisiyle kalabalik icinde kaybolmak, hayatin akisina ayak uyduramamaya baslamak, sürekli "insanlar neden böyle" diye sormak, cevabini bulamamak gibi eylemler zinciri sonucunda ortaya cikabilecek olay.

(bkz: hayattan sıkılan insan)
(bkz: herkesten nefret etmek)
halet-i ruhiyesini lugat camiasına aktararak kendisini teşhir eden beşer hadisesidir. ***
(bkz: hayattan sıkılmak)
(bkz: koala öğretisi)
hayatın anlamsızlığının farkında olan, hayattan zevk alamayan onunla artık dalgasını geçen kişidir.
her dakika arkasını kontrol etmek, ışık açılmadan karanlık odaya girememek, aynaya başka birini görme korkusuyla bakmak gibi eylemlerin de içinde bulunduğu olumsuz gelişme olayı.
(bkz: ab)*
insanlar arasında fazla zamann geçirince, insanın insandan başka sıfatlarla bezeli olduğunu gördükçe ve yine de onlarla iç içe oldukça, gün be gün vücudunuzu saran kanser hücresi gibi çoğalır ruh hastalıkları beyninizde. ve er geç insanı olduğu gibi kabul edip onu değiştirmeye çalışmazsanız, şayet mideniz el verirse bilin ki şanslısınızdır.
halk arasında kayışı koparmak da denir.
galiba adım adım yürüdüğüm yol bu yol.
bembeyaz bir ruhla kapkara ruhların ortasında başka ne yapılabilir sanki...
gittikçe saldırgan ve paranoyak tavır almaya yol açabilecek durumdur. şüphesiz ki bazı şeylerin etkisiyle gerçekleşir. yılların birikiminin yaval yavaş açığa çıkmasıdır.
Uyku problemine sahip olmak bu yolda ilerlemek için yeterlidir.
varsa alkol bağımlılığı ve uyuşturucu deneyiminiz, ivedilikle bir uzman yardımı almalısınız. bu maddeler beyinde kalıcı hasara neden olur. bozulan beyin kimyası sebebiyle bu şekilde hissediyor olabilirsiniz. çözüm hepimizi aşar, mutlaka bi doktordan destek alın.

ha yoksa, buna bütün travmaları, buhranları, ergenlik hezeyanlarını, ciddi acı ve kayıpları dahil ederek söylüyorum, aşabilirsiniz. daha düzenli, daha rutinlere bağlı yaşamaya çalışın. iyi beslenin, sizi yükselten insanlarla zaman geçirin, hareket edin, iyilik yapın, boş vakitlerinizi kaliteli işlerle doldurun, öğrenmeye zaman ayırın, ibadet ya da meditasyon gibi ritüellere yönelin, kendinizi telkin edin, yeteri kadar uyuyun, güzel şeylere odaklanın, sahip olduklarınız için sık sık şükredin.
hoşlandığım kızdan siktir yedikten ve kendince onu kafamdan çıkarmaya çalışırken, gece boyu kanlı bıçaklı slasher filmler izlemem olabilir. kafayı yiyorum gerçekten...
hızla ilerleme sağladığım tek yol.
yatın uyuyun, geçer.
bu saatte uyanık insanda akıl kalmaz.

emekli dedeniz bildirdi.
ruh hastası olmuş olanlar, olmak üzere olanları, o olmak üzere olanlarda normal insanları deli eder.

babadan oğla nesil bu amına kodumun çocukları gibi bi döngü var aslında ortada. sağlıklı birey asla ama asla etrafındaki hasta ruhlu orospu çocuklarına karşı açtığı savaşı kazanamaz. onlara benzemeye başlar.

çare tek bir hata yada yanlışını gördüğünü acımadan inciteceksin-ki başkasına yapamasın- ve hayatından çıkaracaksın-ki başka bi ibnelik gelmesin-.

mevzu bu.

görsel
Emin adımlarla ilerliyorum. Hatta ilerlediğim en başarılı yol. Çünkü hayat, insanlar bizi ruh hastası olmaya mecbur kılıyor.
topluma eklemlenme ve sosyal yapıya adapte olma yolunda mesafe kat etmektir Aynı zamanda. Hani krishnamurti "Bu denli hastalıklı bir topluma iyi eklemlenmiş olmak, sağlıklı olmanın bir ölçüsü olamaz." demiş. Siz toplumsal yaşamın bir parçası olmak uğruna kendinize ait parçalarınızı bir kenara koyup oyunu tamamen kalabalık tarafından kabul gören tarzda oynarsanız, bu yaptığınızı içinize ancak mekanikleşerek sindirebilirsiniz. Yani siz, siz olarak bunu benimseyemezsiniz. ruh hastası olmak zorundasınızdır.
Ben baya yol katettim.
çok güzel değil mi lan böyle kafa gidiyo ve sen onu izliyorsun.
milletçe hepimiz kafayı sıyırdık . ruh hastası olduk çıktık .