bugün

Şöyle.
görsel
Etrafa 0.5x hız ile bakmamı sağlayan içki.
görsel
ayrıca bir telefonun saf hafıza kapasitesini belirten kelimedir. örnek olarak (bkz: 32 gb rom) bunun yaklaşık 7-8 gb'ını android kaplar ve size öyle ulaşır. bir nevi pazarlama tekniğidir.
Şekerle yapıldığını duydum bir yerden. içen birileri tadını anlatabilir mi?
Abdülhamid in pek bir sevdiği içki.
jack sparrow reisin bir şişesi için götünü bile vereceği içki.
şekerkamış mekan kübanın milli içkisi. aynı zamanda the abdülhamid forever drinks..
mojitonun alkolü olsa da zahmetli bir içki olduğu için rom+cola versiyonu tercih sebebimdir.

filmlerde korsanların içtiği içkidir. captain morgan markası tavsiye edilir.
uzay şövalyesidir. bir dönem çizgi romanları vardı, yitti gitti.

güzeldi ama maceraları.

düşmanlarının adı neydi..neopren miydi, neoplan mıydı..
son zamanlarda okudugum romanlarda sıklıkla karşılaştığım sert bir içki türü. okuduğum kitaplardaki karakterlerden midir yoksa merak duygumdan mıdır nedir içki içmeye başladıktan sonra denemek istediğim bir içki türü de olmuştur. alkolün seviyesinin ve sert içki olmasının, beni etkileyecegini düşünmüyorum.
görsel

Say hi!
(bkz: captain morgan).
görsel
stock ve custom rom geliyor aklıma. cyanogenmod favorimdir.
biraz kola ve accık da limonla karıştırılıp, bol buzla içilmesi tavsiye edilendir.
Sadece okunabilir bellektir.

(bkz: read only memory)
Aklıma fıçı dolu bir kamarada masanın başına oturmuş içkisini içen sarhoş bir korsan geldi.
cennetmekan 2. Abdülhamit'in pek bir sevdiği iÇki.
korsanların vazgeçilmez alkollü içkisi.
birde bunun uzay şövalyesi olanı vardır.
(bkz: uzay şövalyesi rom)
read only memory (sadece okunabilir bellek) olarak tanımlanan bir bellek türü. bilgisayarın açılış hızını etkiler.

edit: içim nasıl temizmiş. içki türü olanı varmış. ben de bilimsel bilimsel açıklıyordum.
(bkz: cyanogenmod)

aklıma bu geliyor.
kola ve limonla biraraya geldiğinde voltranı oluşturan alkollü içki. abartılmadığı takdirde gereksiz baş ağrılarına sebebiyet vermez. temiz içkidir.

(bkz: cuba libre)
(bkz: havana club)
(bkz: bacardi)
room yazarken bir o nun eksik konulması sonucu oda yerine bir içki adı yazılması durumu.
(bkz: Rhum)