bugün

en hızlı nasıl nick altı yapılır tez konusuna sahip olup,yeterince veri toplayabilmiş yazardır.
Bot olan yazar. Sistemle alakalı ama sistem niye uğraşıyor anlam veremedim.

Neden bot dediğimi sorarsanız da daha entrymi gireli 30 sn olmamışken bana o entrymi (#) biçiminde yollayıp üstüne de

hayatımda sanırım bundan sonra daha güzel bir entry okuyamam. böyle entry lere bayılıyorum. gerçekten enfes.

msjini atmistir. Ustelik 30 sn olmamisken o entry kodumu da girdi mesajda.
neden sistem böyle bişey ile uğraşıyor ???
nik altına bakmaz olaydım dediğim yazar,
okudun mesajı yeeeeaaahhhh deyip kapatsana k.a, duygularımla oynama lan bir daha.
nick altına yazılanları görünce epey güldüren yazar. sazan.avi yapmış ama eğlenceli olmuş gibi.
Yine başlayan yazar..
sakaci seniii.
iki adet komodo canavarini evlilik vaadi ile kandrip hamile birakmak, bir adet de deniz kaplumbagasina zorla oral sex yaptirmak tan, endonezya interpolu tarafindan acil olarak aranan yazar.
şşşt hastadır ellemeyin. nevet.
anladık, trolsün ilgi çekmeye, eksi almaya çalışıyorsun. Sen de böyle eğleyorsun. ama Bazı şeyler vardır ki, onlarla eğlenilmez. o şetlerle ilgi çekmek gerçekten ağır psikolojik bozukluktur. Artık eğlence, ya da öylesine bir oyun değil kronik hpddir.
nickini kıskandım, yalan yok.

(bkz: l a confidential)
ramazan günü şu sözlükte belki oruçlu kişiler vardır diye düşünerek en lezzetli yemeklerin başlığını canlandıran sadist şahsiyet.
Sonunda caylak olmustur embesil.
birkaç günlüğüne mutfağa kilitlenebilir.
(#20495758) (#20495578) (#20495381) uydurma haberler yazarak şerefini namusunu ortaya koyan yazar.
nick altı yapmak için özelden güzel güzel mesajlar atmaya devam etmekte olan yazar.kaale almayınız.
insanlıktan nasibini almış yazar.
bir an gercek sanıp, neticemin kalkmasını sağlayan yazardır. yalan da olsa, nickalti toplamak için de olsa, yine de güzeldi be panpa.*
herkesin neticeler havada oluyor ama ikinci mesajdan sonra sövmeye başlıyorsun.
gene duygularımla oynamış beni yazar. kendimi meşhur edilme vaadiyle pavyona düşürülen kız gibi hissettim.
benimde duygularımla oynamıs pzvnk...

neyse yedim say..
gulucuk işareti.
bana güzel ve içaçıcı bir mesaj attı samimi yada değil teşekkür ederiz.
--spoiler--
bana edebi olarak bir şeyler katacak, kültürel anlamda çok yönlü olarak gelişmemi sağlayacak, katkı yapacak entry ararken sizin o muhteşem, çok güçlü bir kalemden çıktığı belli olan entry lerinize denk geldim. gerçekten de hepsi birer şaheser, enfes. başarılarınızın devamını diliyorum.

saygılarımla, rollo tomasi.
--spoiler--

gazı aldım, 1000 entry girerim artık. *
Sözlukte Popüler olmak için en klasik yöntemlerden biri olan toplu mesaj seçeneğini kullanmis attention-whore yazardir.
(bkz: hani ben özeldim rollo)
bir anlık mutluluğun ardından, şüphelenip bu sayfaya baktığım ve karşılığını aldığım yazardır. saolsun yine de kısa mutluluk için.