1. ?.
  beşiktaş için gruptan çıkma yolunda hayati önem taşıyan maç.
  ... fowler
 2. ?.
  çok zorlu geçeceği muhakkak olan karşılaşmadır. rumen temsilcisi, grupta direkt rakibi konumundaki beşiktaş'ı mutlaka yenmek isteyecektir. beşiktaş'ın ise; grupta iddiasını sürdürmek için mutlaka puan çıkarması gerekir. umarız ki, beşiktaş tottenham mağlubiyetini telafi edecek bir sonuç alıp gelebilir.
  ... insomniac
 3. ?.
  beşiktaş'ın gruptan çıkıp çıkamayacağını belirleyecek kilit maç. dinamo bükreş'in grupta ilk maçıdır. kaybetse bile gruptan çıkma şansını devam ettirecektir.
  ... salca
 4. ?.
  saat 20:30'da kanal d'den naklen yayınlanacak maç.
  1 ... salca
 5. ?.
  yenersek 3 puan, yenilirsek hüsran...
  (bkz: diğer ihtimal neydi lan)
  ... dino
 6. ?.
  bahis sitelerinde bukres'e 1,75 Beşiktaş'a ise 3,60 verilen maç. Alınması gereken bi maç.
  (bkz: yenilsende yensende taraftarın senle)
  ... fatal
 7. ?.
  inşallah 5 yemeyiz temennisinde bulunduğum uefa maçı.
  1 ... 50iki
 8. ?.
  fanatik beşiktaşlı olmama rağmen gerçekten korktuğum maçtır. tigana'nın yaptığı saçmalıkları görünce artık ümidimin kalmadığı maçtır. böyle olmasını ister miyim? elbetteki hayır. tek istediğim sadece bir mucize. ama olmayacak bu tigana'yla. tanıyamıyor takımı. bir türkü tutturmuş istediklerimi yapmıyorlar diye. hassiktir lan ordan ne yapmaması. bu akşam maçta beşiktaş'ım yenilince tigana aynen böyle diyecek: futbolcular istediklerimi yapmadı, sahada yardımlaşma yoktu, ve yenilgiyi hak ettik. yine aynı türkü. konudan uzaklaştım, tek dileğim futbolcuların tigana'yı dinlemeyip kendilerinin sazı ellerine alarak galip gelmeleridir.
  ... eagle is free
 9. ?.
  13 galibiyet üst üste almış bir takımla, maalesef 13 pasta karşı klaye varamayan takımın maçı.
  ... qb1903
 10. ?.
  kanal d den yayınlanmasının tamamen besikasımızın aleyhine oldugu mactir . lakin som agizli spikerlerle besiktasımızın sansı tutmamaktadir bi türlü.
  (bkz: ilker yasin)
  ... melankolik