bugün

entry'ler (283)

eski sevgili

ayrildiktan sonra olmus her seye, araya girmis baska insanlara ragmen hala ruyalara girmeye devam edendir. isin ilginc tarafi eskiden bu ruyalar beni depresiflestirirken simdi sadece beni mutlu etti.

uludağ sözlük

gönderdiği uludağ sözlük bülten ile kullanıcıların şifrelerini açık (şifrelenmemiş) olarak sakladığını farkettiğim amatör site. aynı bültende kullanıcı adı ve şifre bilgilerini emaille göndermekten de çekinmemiştir bu sitenin yöneticileri.

milliyetçi hareket partisi

akp iktidari boyunca butun kritik meselelerde akp ile beraber saf tutmus, kendi politikasi yok izlenimi vermis partidir. akp'nin samar oglani olmustur. yine de baska bir sebepten de olsa kritik baskanlik mevzusu oncesi akp'ye muhalif olarak bir ise yaramistir.

emel sayın

inanilmaz zarif, cok guzel sesli sanatcimiz. allah uzun omur versin.

fenerbahçe

benfica karsisinda iyi oynayip hakli bir galibiyet almis ezeli rakiptir. taraftarlarinin cenesini senelerce cekmekten korktugum icin avrupa ligini kazanmasindan cekindigimdir. yine de yari final rovansinda ve olasi finalde basarilar diledigimdir.

alkolü bırakmak

gereksizdir. tadinda bir sarhosluk gibisi var mi?

durham

duke universitesi'ne ev sahipligi yapan, abd'nin north carolina eyaletinde bir sehir. bastan sikici gibi gozukse de yasamak ve egitim icin fena bir yer degildir.

melis danişmend

zarif mi, itici mi, guzel mi karar veremedigim insandir. degisik bir havasi oldugu kesin.

sevgiliden ayrıldıktan sonra atılacak son sms

atildiktan sonra hic bir sey degismeyeceginden faydasizdir, sonradan pisman edebilir. gereksizdir nihayetinde.

bdp ye terörist diyen insan

terorist orgutun siyasi uzantisina terorist demis insandir, cok da abartmis sayilmaz.

taşınırken eşya kaybetmek

genelde ise yaramayan, goz onunde olmayan kucuk esyalar kaybedildigi icin cok da kotu degildir. atmaya kiyamayadiginiz bazi seylerden kurtulmaniza yardim bile edebilir.

ayran

yoklugunda aratandir. milli icki abartili bir tabir gibi gozukse de gurbet ellerde rte'ye bile hak verdirtentir.

abd de doktora yapmak

suphesiz ki bu aktivite sirasinda okuldaki bir ogrenciden ziyade, profesyonel bir meslek sahibi gibi hareket etmekte fayda vardir. aksi takdirde doktorada istenmeyen surprizler yasanabilir.

ben evleniyorum nihaha diye sms atan eski sevgili

boyle bir mesaj atan insanla beraber olundugu icin insanin kendisini sorgulamasina sebep olmalidir.

eski sevgilinin dogum gününü kutlamak

bazen kendi kendine, sessizce yapilandir, dogum gununun sahibine soylemeden. araya yillar, mesafeler, baska insanlar girmistir ama yine de akla dusmustur eski sevgili o gun geldiginde. dogum gunun kutlu olsun, iyi ki dogdun denir icinden, sessizce, her seye ragmen.

3 şubat 2010 antalyaspor galatasaray maçı

levent ozcelik ve omer urundul'un mantiksiz cumle kurmamakta zorlandigi mac.

2-2 bitecek mactir.

ufuk ceylan

3 şubat 2010 antalyaspor galatasaray maçında biraz sanssizlik biraz mac eksigi sebebiyle talihsiz 2 gol yiyen kaleci. moralini bozmamasi gerekir.

necati'nin mac icinde nerede oynadigina bile dikkat etmeden antalyaspor'un macta 3 forvetle oynadigini ve defansta zafiyete yol acacagini iddia eden bir spiker ve yorumcu tarafindan anlatilan mactir. necati'nin kademeye girip golluk pozisyonu onlemesiyle yaptiklari yorumlarin sacmaligini bir an olsun farkettiler neyse ki.

icc

(bkz: internet chess club)