bugün

acilen üzerine 3 tane sivas kangalı salarak hollanda'yı protesto etmeliyiz. kafasına finike portakalı da fırlatabiliriz.
beşiktaş maçında kendini atıp kahraman ilan edilen, şimdi ise itin mabadı ile sıkı fıkı edilen futbolcu.
bugüne kadar kimselere laf söyletmezdim ama kusura bakma, senin ben karakterini s.keyim futbolcu gibi. defol git gözümüz görmesin yeter artık.
Devlet hastanesiyle tanismis ender futbolculardan biridir.

görsel
tam anlamıyla balon bir futbolcu.
bu adam nasıl premier ligde gol kralı olmuş aklım almıyor.

abartmıyorum ptt 1. ligde bu adamdan daha iyi forvetler var. şu halinden bahsediyorum.

yürümeye mecali yok lan adamın!
Şu an trtspor da Karabük-fener maçının özetini izliyorum ve kaçırdığı golleri seyrediyorum. Bundan yıllar önce real Madrid takımdaki tüm Hollandalıları yollamıştı. Robben , sneijder , van der vaart , drenthe , huntelaar falan hepsini şutlamışlardı. Fener de aynısını yapmalı. En başta hocadan başlayarak Van persie ve Van der wiel yollanmalı. Lens kalabilir.
kocaman balon bir futbolcu.
sezon sonunda gitmesi muhtemel futbolcudur.
Bugün golü var.
Bugün galatasarayı tokatlayacaktır.
Bugün hat-trick bile yapsa gelecek sezon takımda olmamalı.
Kalitesiz, çirkef, yalama, karaktersiz topçu. Bir değil on gol bile atsa bu heriften hayır gelmez. Objektif düşünürsek fenerbahçenin bu herifi seneye postalaması gerek.
karektersiz, ırkçı, balon bir topçu. kariyerin son yıllarını Türkiye'de geçirerek tek para için geldiğini göstermiştir. Performans olarak çok düşük. Goller kalitesiz.
Maçın hakemi ali palabıyık değilse yatar bu maç.
Parfümü çağrıştıran isim.
Bu akşam maçı provokasyonla sikmese bari dediğim hollandalı.

görsel

23 nisan, kandil günü ve her iki takımın da şampiyon olma şansı yok. ortamı germe lan portakal!
neymarın barcelonadan ayrılması halinde takıma cuk diye oturabilecek dünya markası bir topçudur..

an itibariyle sahada şov yapmaktadır..

gerçekten gözlerime inanamıyorum..
Acısını besiktaslilar hala hisseder.
tam bir kaltaktır. kardeş fenerbahçeli olsan bile bunu inkar etme. durduk yere semihin yüzünü itiyor bu kadar oruspu çocukluğu olmaz. az bileğinin hakkı ile oyna lan! yetenekli kaliteli klas bi futbolcusun sen yani fenere gelmeden önce öyleydi. noldu sana şimdi amk? bu adam fenere gelirken ben beşiktaşlı olarak sevinmiştim bu adamla avrupada kupalar kalkar diye şuna bak süper ligde puan almak için domalıyor resmen. Lan kendi ülkesinin adamı sneijder ortamı yatıştırmak çalışırken eline vuruyor tam bir kaltak. Bak sinirim bozuldu!
Bir başka melocan.
mahmut'un burnunu kırmıştır.
orospu çocuğu hemde çok net.
saha içinde masum görünümlü bir katil.
adamla çarpıştık ayağına burnunu kırdı.
hep yapıyor bunu.
süzme piç.
Tosiç ide dövüp kırmızı verdirmişti.
Çok doluyum bu ibneye.
adamın niye burnuna bilerek vursun haksızlık etmeyelim.
Amına kodumun piçi, bilerek kırdı adamın burnunu.