bugün

30 milyon Euro'ya satılırsa sneijder gibi 3 oyuncu alınır ve Fenerbahçe Ligi 5 sene tek başına forse eder.
30 milyon euro teklif yapıldığı söylenen futbolcu.euro olmadı tl olur o da olumlu.
kendisi için 30 milyon euro teklif edildiği söylenen futbolcu. lan düşünme sat. evet.
Yazık lan ilk sene bir devre , takıma alışacak diye beklediler.
ikinci devre pereira gidince düzelecek dediler.
Diğer yıl Dick ile yükselişe geçecek dediler.
Takım kötüydü top getiren olunca kendini bulacak dediler.
Şimdi ise aykut kocaman ile eski günlerine dönecek diye beklenen 34 yaşında 2 yıldır Kariyeri dibe vurmuş eski yıldız futbolcu.
3 yıl önce bugün;

görsel
Adam hayallerimde bile sürekli elleri açık pas bekliyor.
görsel
Bu sene de parayı çuvalla götürecek.
fenerlilerin 2 senedir patlama yapmasını beklediği 34 lük oyuncu.

(bkz: patlayamadı)
Aga ben formsuzmuş bilmem neymiş tatavalarına kulak asmıyorum. iki sezondur bu adama top getiremiyor bu takım ki adamın istatistikleri bu haldeyken bile çok iyi...

2015-2016 sezonu (lig+Kupa+avrupa)
48 maça çıkmış 33 ü ilk 11de 2951 dk süre almış ve 22 gol atmış. Neredeyse her iki maçta bir gol..

2016-2017 sezonu (lig+Kupa+avrupa) yine
35 maça çıkabilmiş bunların 22 si ilk 11. 2044 dk süre almış ve 14 gol atmış. Ve yine neredeyse 2 maçta bir gole yaklaşmış..

Ve düşünün son iki sezonda 10 numarasız, bu adama oynayan bir takım değil fenerbahçe.. hatta pozisyon üretme ve gol bulmada sıkıntı yaşayan bir fenerbahçe. böyle bir yeteneği hiç kullanamamış bir fenerbahçe. Umarım aykut kocamanla bu iş biraz olsun değişir ve rvp y topla buluşturma üzerne kurulu bir takım yaratılır. Bu adam iyi topçu harcanmamalı.. ona oynanmalı.
Potloyomodo... Keko musunuz siz lan?

Fenerbahçe her maç 10 pozisyona girdi de van persie bunları değerlendiremedi mi? Ne yapsın lan adam? Topu volkan dan alıp tüm rakibi çalımlayarak gol falan mı atsın?

Su an avrupa da en iyi golcü kimse onu getirin aynı takıma koyun bakalım kaç gol atacak! Hayata küser lan adam o takımda. Kalitesi oyun bilgisi tartışılmaz rvp bu.

Sen en iyi ahçıyı getir restorana malzemeyi eksik ver sonra bekle satışlar artsın diye... He amk oldu.
görsel
Alex'in geldiğindeki gibi üzerine oyun kurulmalı bu adamın. Tıpkı alex'e yapıldığı gibi. Valbuena sayesinde bu adamın işi çok kolaylaşacak bu sezon bence.
bu sefer geliyor..

görsel
2 senedir gelemeyen futbolcu.

adamda boşalma sorunu var sanırım.
geliyor yazmış bide eheheh.
bize tinerci derler yattığı yerden milyonlar kaldıran, klübe büyük kazık atmış adama sempati duyarlar.
sarı sarı..

görsel
Feyenoord menajeri Van Bronckhorst: "Van Persie'yi transfer etmeyi çok istiyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde onu kullanabilirsek harika olur.."

görsel
“ Geride kalan iki yılın cebimde olması benim için çok iyi. Neler olacağını tahmin edebiliyorum. Türk futbolu, Türkiye ligi gerçekten zor. Çok iyi takımlar var. Daha güçsüz gibi gözüken takımlar dahi önemli oyunculara sahipler. Ancak burada iki yıl geçirdim ve hem Türkiye’ye hem de hayat tarzına alıştım..”

görsel
top sürerken, şut çekerken, hava topuna çıkarken, koşarken o eller yalpaniyor ya deliriyorum. herif ellerin getireceği Dengeyi abartmış. hiç durmuyor amk uzun elleri. arsenaldeyken hiç sevmezdim, manuda da sevmedim, fenere geldi hala sevmiyorum. sümüklü,koca elli şey.
Bu yıl gideydin iyiydi.
Bu yıl senin yılın olacak. Bu sene de kal. Seneye bedelsiz git önemli değil. Ama kal. Aykut kocaman diğerlerinin yapmadığını yapıp takımı sana oynatacak belli ki. bu gerçekleşene kadar biraz ızdırap çekeceğiz. Ama olsun. Kal bu sene.
fenerbahçe'den şahane para kaldırdı emeklilik ikramiyesi olarak.
çok sıktı artık, rüzgardan bile sakatlanıyor. Birisi şu adamın karşısına geçip fenerbahçenin büyüklüğünden bahsetsin, yoksa siktirsin gitsin!
bulunduğu takımı 2 senedir fena sömürmüş, yata yata dünyanın parasını almış artık futbolun umrumda olmadığı son zamanların en büyük çöpü.
ulan bu adama toz konduramıyorum bir türlü amk. laf söylettiremiyorum. ama ayakta sikiliyoruz paramızla bu da bir gerçek.