bugün

milli takımdan istifa etmiş deniyor.

acilen okan şutlanıp bunu getirmek lazım.
fete gönderildikten sonra getirildiği için hak ettiği ilgiyi görmedi. çünkü fetenin ayrılışı gerçekten taraftarın önemli bir kısmını üzmüştü. buna ben de dahilim. şahsen mancini dönemindeki kadroyu bile doğru düzgün bilmem. bir süre küsmüştüm takıma. bir tek avrupa maçlarına bakıyordum o sıralar. tabii, unutulmaz bir juve maçı vardı, onun dışında aklımda pek şey kalmamış mancini ile ilgili. hiç şüphesiz ki mancini yanlış zamanda gelmişti.
Eşref'i istememe rağmen eğer kendisini getirecekse destekleyeceğim hoca. Yine de haberlere çok inanası gelmiyor insanın. Son şampiyonadaki muhteşem performansıyla çok rahatlıkla direk CL gruplarındaki bir a+ takıma gidebilecekken geleceği problemli gözüken bize niye gelsin bilemedim.

Kaliteli hoca.
eşref hamamcıoğlu seçilmesi takdirde galatasaray'a gelecek olan ünlü teknik adam. dün görüşmüşler.

yine, yeni, yeniden neden olmasın hocam?
görsel
Galatasaray ile oynadığı bazı şampiyonlar ligi maçları unutulmaz olan son avrupa şampiyonu italya’ nın hocası.
galatasaray ile olan sözleşmesini pek tazminat işlerine girerek uzatmadan tatlı anılarla türkiye'den ayrılmıştı. o nedenle ülkemizde özellikle gs taraftarlarınca fazla sempatik bulunur.

bu turnuvada gerçek bir teknik direktör takımı yarattı. kadrosunda 10 üzerinden 10 performans alacağı hiçbir oyuncu yoktu, ama o tüm oyunculardan 8-9 puanlık performans almasını bildi.

güzel cv'sine bir avrupa şampiyonluğu eklemiş olan italyan teknik adam.
UYUZ ingilizlere haddini bildiren teknik direktör.
Hocamız bu işi biliyor.
helal hocam. evet.
(bkz: Güzel adammış bizim damat)
bugün italya'yı şampiyon yapacak olan klas hoca.
bu adam gs'de iken sinop deplasmanına gitmişti. bilen bilir o dönemi.
helal olsun lan. evet.
2013-2014 sezonunda Ersun yanal tarafından tokatlanan teknik direktör. Evet.
görsel
türk futbolunun ne kadar balon ve şişirilmiş olduğunu bize futbol dersi vererek göstermiştir. bizde kendimizi arşlarda sanalım. sürekli kendimizi pohpohlayalım. maça koydugunuz rezalet spikerlerde rüyalarda yaşıyor sanki. iyilik algısı vatan millet sakarya hülo diye anlatıyor maçı. yapıcı bir eleştri bile yok. ulan eleştiri be eleştiri azıcık objektif olun be. ülkenin her tarafına yayılmışlar milleti uyutuyorlar işte böyle. federasyon da hala yabancı sınırını tartışsın. italyanlar bambaşka seviye. adamlar karizmatik futbol oynadı hayran kaldım. ee ülkenin başına diplomasız, futbolun başına inşaatçıları ve bir avuç yeteneksiz, bilgisiz insanları geçirirsen daha çok kaybederiz. ülkece sorgulamamız gereken çok şey var. helal olsun manciniye takdir ettim eski hocamı. galatasarayı şampiyonlar liginde son 16 oynatmıştı. kıymetini bilemedik. efendi adam. maç sonu türkiye hakkında rencide edicek tek bir kelime bile demedi. kısacası ezdik. sikdik. balonu patlattık diyebilirdi. demedi. helal olsun
teşekkürler italya türkiyeyi kendine getirdin.
Türkiye'de çalışma ve yaşama tecrübesiyle bizi yenmiştir.
Burak Yılmaz'ı tanıyor. Galatasaray'da hocalığını yapmış. Ona nasıl paslar atılacağını biliyor.
Mancini'nin tanımadığı bir forvet ile başlasak italya'ya en azından gol atabilirdik.
Türk futbolunun salaklğının resmidir. Löw ü Fenerbahçe kovar gider Almanya yı yönetir. Mançini yi Galatasaray kovar gider italya yı yönetir.
bugün bizimkileri tokat manyağı yapabilir.

italyada kendisi için özel bir söz vardır.
mancini mancini yerim o amcini.
italyan teknik direktör ve eski millî futbolcudur.
italya'yı tekrar elit takımlar arasına sokabilmek amacıyla 2 senelik kontrat imzaladığı açıklanan futbol adamı.

kafasına yalandan zımbalar bastırıp, şerefsiz bir köpek gibi saha kenarında yerlerde yuvarlanmışlığı yoktur.
galatasaraydan gittiği günden beri doğru dürüst gün yüzü göremedik amk...

keske şu adama sabretseydik.bu kadroyla ortalığın a..koyardi aslan.
dursun özbek in kendisine ve tudor a verdiği şansları ünal aysal bu adama verseydi şuan her şey daha farklı olabilirdi.
Gold digger hatunlar gibi bi adam. Gittiği takımlara deli gibi para harcatıyor, üstelik nadiren başarılı oluyor. En son zenit'te 27 milyona bi topçu almış, sıra onlara geldi demek. Başarılı olmayacağı da çok belli.

Bir takımın başına niye bu adam getirilir anlamak zor.