bugün

son 3 yıldır şarkılarıyla sürekli gündemde olan ve çok iyi parçalara sahip henüz 22 yaşındaki güzel şarkıcı. oturmuş bir tarzı vardır. asildir.
bunlar da en güzel çalışmalarından:
(bkz: te amo) iyi bir ritme sahiptir. klibiyle iyi gider. ağıza dolanır.
(bkz: silly boy) lady gaga ile olan henüz yeni çıkmış düetidir. müziği iyidir, eğlencelidir.
(bkz: russian roulette) damar şarkıdır. klibiyle çok iyi gider.
(bkz: disturbia) güzel şarkıdır. dinlenesidir.
(bkz: rehab) adeta bir klasiktir. çok iyi bir r&b şarkısıdır.
(bkz: don t stop the music) fazla söze gerek yok. mükemmeldir.
(bkz: umbrella) rihanna'nın en çok ödül alan şarkısıdır ve bu ödülleri fazlasıyla hakeder.
(bkz: run this town) bu şarkıdaki jay-z ve kanye west bahanedir. rihanna'nın sesi şahanedir. hele "life is a game but it's not fair i break the rules so i don't care..." diye başladığı bölümde insan içine işleyen bir ses tonu vardır.
(bkz: love the way you lie) gerek anlamıyla gerek ritmiyle son dönemde çıkan en iyi düetler arasındadır.
(bkz: rude boy) tam bir kopma şarkısıdır.
(bkz: rockstar 101) klibiyle bütünleşmiş, rihanna'nın dinlenesi parçalarındandır.
kendisini reklam icin dövdürdügüne inandıgım kara kadın.
hem fiziğiyle hem de sesiyle çekiciliği olan hatun kişisi. yakın zamanlarda kestirdiği saç modeliyle depresyonda olan türk kızlarına ikoncan olmuştur. 90ların başında da sezen aksunun bir modeli vardı, bir yeri uzun bir yeri kısa şekilde.
katy perry ile kankaymış bunlar..havuza falan gitmişler..ama katy perry nin yanında katana gibi kalmış valla..buyrunuz;

http://hq-celebrity.com/p...-rihanna-2010-09-21/5.php
russian roulette şarkısıyla beni benden alan melez hatun. o nasıl bir ses, o nasıl bir yorum, o ne güzel iç çekme. napıyosun kızım sen?
good girl gonna bad albumuyle başarıyı ve ünü yakalamıştır.Kendisinin ondan önce iki albumu daha yapmıştır.
sesi kulak tırmalayıcı melez bayan şarkıcı.
Dişlerini sıkıp şarkı söylemesine bittiğim hatundur. Only girl ve love the way you lie şarkılarının kliplerinde bunu sıkça yapmıştır. Loud adlı son albümdeki çoğu parçası sağlamdır. Beyonceyi çoktan tahtından etmiştir.
görüntü temamı süsleyen tanrıça ! taparım ki ben buna..
fazla seksi.
(bkz: only girl) şarkısı radyolarda zirve yapmıştır.sesi ve kliplerindeki mimikleriyle dinlenilmesi gereken şarkıcıdır.
güzel sesini seksiliğiyle tamamlayan barbadoslu r&b sanatçısı.*
türkleri sürekli '' güzel '' diye beyin siktiği kadın. neresi güzel allasen ?
beni andı ellamm. şimdi radyoda başlığı okumaya başlayınca radyoda çalmaya başladı şarkısı.
Şarkıları nasıl oluyorsa bilinçaltına yerleşiyor sabah kalkınca kafamın içinde çalıyor valla.
2010 Amerikan Müzik Ödüllerinde müthiş bir performans sergiledi. Art arda Love the Way You Lie, What's My Name, Only Girl.

http://www.youtube.com/watch?v=uA_Sgz0PKIs
geçen sene chris brown tarafından dövülmesi 2009 yılında amerikan müzik ödüllerine gidememesine neden olmuştu. hem onun hem de sanki intikam alırcasına chris brown ın o hareketinin birinci yılını böyle doldurmuştur. sahnede resmen döktürmüştür. gelmiş geçmiş en iyi rihanna performansı diyebilirim.
Rudeboy şarkısıyla çığır açmıştır kendileri.
38. Amerikan müzik ödülleri'nde soul/r&b dalında yılın kadın sanatçısı ödülünü kazanmıştır.
saçlarını kırmızı yapıp, vücuduna yeni dövmeler yaptırmıştır.
(bkz: rated r) albümünden sonra şimdide (bkz: loud) ile ben buradayım diyor.
albümün çıkış şarkısı (bkz: only girl in the world)
ayrıca (bkz: who s that chick) şarkısında da (bkz: david guetta) ile çalışmış Barbadoslu sexy şarkıcı rihanna.
reyhan isminin başkalaşmış versiyonu. reyhan ismine yahudilerin bir bölümü rihanna der. bu isim yahudiler için özeldir çünkü anlatılanlara göre bir yahudi kadını canı pahasına Hz.Muhammet'i reddetmiştir.
sesi ve kendi hoş olan şarkıcıdır.nitekim fazla havalıdır,ünlü olduktan sonra götü kalkmıştır efendim.
an itibari ile sözlüğün reklam bölümünde zall'a para kazandırmakla meşgul olan kadın.
kırmızı saçlarına bayıldığım, inanılmaz güzellikteki melez hatun. hep böyle kalsın.
mükemmel derecede şirin ve güzel bir hatun olmasına karşılık gereksiz yere uğraştığı marjinallik yüzünden bende istediğim yere ulaşamayan melez hatun kişisi.

halbuse 19 yaşında çektirdiği fotoğrafları gören ben ekran karşısında yamulmuş idim...
güncel Önemli Başlıklar