bugün

2016 yılında şive komedisi yaparak komik olduğunu zanneden, vine fenomenlerini taklid etmekten öteye gidemeyen, garip gurup ses ve mimiklerle ergen kitleyi kahkahalara boğan bir adet değişik.
Muhtemelen vine furyasını kaçırdığı için hüzünlenmiş ve onlar gibi ünlü olabilmek amacıyla '' ulan tutarsa belki ünlü olurum ''diyip scorpa sarmıştır. Keşke sarmasaydı. Günah benim şarkısını bu adamdan sonra playlistimden sildim.
Vıyyy demek istiyorum nedense.
Aşkık olduğum adamdır. kendisi istese canımı bile veririm.
ergen kızların ,aşkık, olduğu insanımsı kürt.
ilk scorpta gördüğüm ve scorpta kalacağına emin olduğum adam. sonra bi baktım adam yutubır olmuş. şaşkınım
sosyal medya fenomenlerinin hepsinin kralıdır.
herhaliyle karizmatik yakışıklı youtuber
normalde küfredenlerden nefret ederim ama o edince hakkında kötü düşünemiyorum
hı bi de hamza diye şirin mi şirin bi kardeşi varki yanaklarını sıkıp koparasın yiyesin geliyo.
gördüğümde sinirlerim bozulan şahıs. prim verenler utansın.
Bir erkek olarak tatlı bulduğum adam bir gün evime beklerim...
adam gibi adam sesi güzel (ki bu atlanamayacak bi detay) şive komedisi o kadar da fazla yapmıyo bence ve kabul edin komik izleyen herkes gülmese bile tebessüm etmiştir.
malum ırkın en itici elemanı bu sanırım.
Yakında film çıkaran internet fenomenleri furyasına katılacak tipinde meymenet olmayaan beyefendi.
(bkz: malum ırk ne)
benzerleri meşhur olurken bunun meşhur olması beni şaşırtmamıştır. ülkemizin seviyesinin yerlerde olduğunu bu, enes batur, koyktun mu diyen kız vs gereksizlerin hit yapmasından dolayı anlayabilirsiniz.
Reyn her yere yazılsın
Benimle hanginiz kapışsın
Hakkımda sen hep yanıldın
Hey adamım nasılsın
Bunlar deli
Bunlar canavarlar
Heryerdeler youtube da varlar
Aptal saptal içerikler bak
Clickbaitler havadalar...

Bunu neden ezberledim ?
Ya azcık tutarlı atın tipine laf eden kıskanç hemcinsleriyle dolmuş bura.
Tamam biraz şımarık ama o kadar.
Kendisine karşı önyargılıydım gerçi hala fikirlerim pek değişmedi ama son hazırladığı video ile gerçekten Türkiyede youtuberların bir tık önüne geçmiştir.

El-Bab'a giderek oranın yaşam koşullarını güzel kareler yakalayarak incelemiştir. Dünya sıralamasında en çok youtube kullanan en çok içerik üreten ülkeyiz ama gel gelelim bir sürü savaş yaşıyoruz mehmetçik kaç cephede savaşıyor ama bir allahın kulu şöyle video yapmadı. Kendisini buradan tebrik ediyorum ve kendine youtuber diyen o arkadaşlarda bu tarz video çekerek dünyaya karşı propaganda yapmalarını diliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=UrGkVpNO9Os
El bab a gidip çektiği video trendlere giremedi hala ve YouTube tarafından paraya kapatılmış.
itici, suratsız, yeteneksiz birisi. neden prim veriyorsunuz anlamış değilim. gerçi tek prim verdiğiniz bu değil. öghh.
kim bu? nasıl tipler tanıyorsunuz siz öyle? neler izliyorsunuz?

değişikler.
Herkesin sesine bayıldığı benim ise nefret ettiğim bir internet fenomeni .
Youtubeda intsagramda heryerde önüme çıkan çocuk.

Yeter artık kendini komik sanan bu ergen maymunu daha fazla görmek istemiyorum.

Başakşehir de oturuyomus Başakşehir de oturan tüm erkekler cidden böyle lisede de vardı onlardan biliyorum çok şımarık ve gorgusuzler.
Kafası boş takipçileri olan, kafası boş youtuber.
Türkücü olsa da kurtulsak.
Muhsin Yazıcıoğlu'nun şehatete ulaştığı ile klip arasındaki benzerlikler:
1. Kar
2. Kurt./Türklüğün sembolü
3. Düşen helikopter
4. Mezar
5. Mezardan çıkan el ./ Şehitler ölmez.
6. Şarkıda 'Dinliyorsun, görmüyorsun' sözleri. Yardıma gelemeyen! Sağlık personeli ile yapılan telsiz konuşmasını hatırlattı.
7. Şarkıdaki ölüm temaları:'Azrail seyre dursun' 'Tanrı vurdu saza, ölmeden mezara'
adama karşı ne sempatisi olan ne de antipatisi olan biriyim “derdim olsun” parçası hoşuma gitti. insanın direkt diline pelesenk oluyor.

eminim ki sokağa çıksam insanlar “derdim olsuun kadehler dolsuun” diye mırıldanıyordur.