1. 1.
  ing canlanma
  ... chris barnes
 2. 2.
  Stephen King'in 11 Kasım 2014'te yayınlacak yeni romanı.

  https://www.youtube.com/watch?v=svtLry-JVa4+

  Kitap, küçük bir kasabadaki dini fanatizm ve sonuçları üzerine etkileyici ve karanlık bir roman olarak tanımlanıyor. Salem's Lot'ın devamı olduğunu söyleyenler de var.
  ... asuregibisurat
 3. 3.
  altın kitaplar'dan canan kim çevirisi ile, 15.05.2015 tarinde, d&r web fiyatı 20 tl, raf fiyatı 25 tl olarak çıkacak, 392 sayfalık yeni stephen king romanı.

  tanıtım yazısından;
  New England'ın ufak bir kasabasında küçük bir çocuk ile kasabanın yeni rahibi arasında gizli bir takıntıyı temel alan derin bir bağ oluşur. Ancak, ailesinin başına korkunç bir felaket gelen genç rahip Tanrı'yı lanetleyerek kasabayı terk eder.

  Aradan yıllar geçer. Artık bir yetişkin olan küçük çocuk, parçası olduğu rock gruplarıyla bütün ülkeyi dolaşırken eski dostu ile tekrar karşılaşır ve bu karşılaşma şeytanın bile aklına gelmeyecek bir anlaşmayla perçinlenir...

  Elli yıllık bir dönemi anlatan ve Stephen King'in şimdiye dek yazdığı en dehşet verici sonla noktalanan Diriliş, King'in neden "dünya edebiyatının merkezinde olduğunu" (Margaret Atwood, New York Times) tartışma götürmez bir şekilde kanıtlayan eşsiz bir şaheser.
  ... bttf
 4. 4.
  (bkz: diriliş)
  -1 ... asuregibisurat
 5. 5.
  Vasat üstü, maalesef. Yine de sadık okuyucusu olarak zevkle sonuna kadar okudum. Önceki kitabı bay Mercedes daha iyiydi. Kendisi bir metodist olan king'in kader, Tanrı, ölüm ve ölüm sonrası takıntıları kitabın özünü teşkil ediyor.
  ... billyhalleck
 6. 6.
  stephen king'in son romanı. öncelikle okuyacaklara tavsiyem beklentinizi yüksek tutmayın yoksa kitabı yarısında bırakabilirsiniz.
  çıtayı o kadar yükseltti ki, piyasada ki aynı tarzda kitaplara on basan ancak king seviyesine çıkamayan bir kitap.
  ... aranelaldarion
 7. 7.
  Tam tamına 4 yıl süren suskunluğuna son veren eminem'in 19 parçadan oluşan yeni albümüdür.

  Beklentiler yüksek.

  Ki mmlp2'de olduğu gibi ahenksiz flow ya da rhyme'lerle "sende mi brütüs?" dedirtmez inşallah bir kez daha.

  Vereceğimiz paraya değsin hımka.

  -azzon.
  1 ... atabaka
 8. 7.
  Eminem mi kaldı amk? Nerede eski without me'ler, the real slim shady'ler, mosh'lar, sing for the moment'lar.. 10 sene önce bitti eminem. Yerine geçen emine makatoğlu adında detroitli bir zenci. Oyuna gelmeyin.
  1 ... calcio
 9. 8.
  mistweaver monk'ların inanılmaz aoe healing spell'i.

  "Heals all party and raid members within 40 yards and clears them of all harmful Magical, Poison, and Disease effects."

  (bkz: world of warcraft)
  1 ... mr nonstop
 10. 9.
  Daha dinlemedim ama şimdiden kötü olduğunu düşündüğüm albüm. Beyonce, Ed Sheeran, Alicia Keys, pink, gibi düet listesine sahip olunca insan tahmin ediyor klasik mainstream albüm.
  1 ... aveda