on ikinci nesil yazar.
döner dönmez donuza eklediğim eski bir yazarın yeni nicki. mutlu ama uzak olsun.
(bkz: merhaba arkadaşlar beni özlediniz mi)
nazmiyenin intikamı. lise arkadaşım vardı nazmiye diye kısaltırdı ismini naz olarak. revenge of the naz filan yapsaydın bari.
Zirveye gelmeyen teyze. Aşure ısmarlayacaktım, aşure ne bee annene ısmarla onu dedi. Alındım.
47 yaşında 1.41 boyunda bebeksi, güzel Nazmiye.
Ulan kimbilir hangi kıllı sözlük erkeğinin fake hesabıdır.

iğrençsiniz ipneler.
Feykimdir siliniz.
hala aynı yorucu seslenme başlıklarını açıp açmadığını donuz listemde olduğu için bilmesem de sözlüğe biraz katkı yapmasını dilediğim değerli yazar. her zaman mutlu olsun uzak olduğu müddetçe.
Foto at artık.
hatalı olduğu konularda da yanıt vermesi ya da desteklenmesinin doğru olmadığını düşündüğüm değerli yazar. mutlu ama uzak olsun.
Uludağın divası, aksini iddia eden hasettir.
bu nazmiye süleyman demirel'in nazmiyesi mi?

görsel
şimdilik hakkında düşündüklerimi belirttiğimi vurgulamak istediğim, bu gecelik başka bir yorum yapmayacağım değerli yazar. saygılarımı sunarım.
galatasaraylı olmadığı için mi donuz listesinde olduğunu merak ettiğim yazar.
Revenge of the kezbaniye.

Swh..
Tam bir intikam meleği.
eski nicklerinde yaptıklarını tekrarlayarak yormaya devam eden yazar. donuz listemde olmasına rağmen başlıklarına maruz kaldığım için hala yoruluyorum.
herkesin kendisini sevmek ve yazdıklarına sempati duymak zorunda olmadığını kabul ettiği zaman daha mutlu olacak değerli yazar. mutlu ama uzak olsun.
Silik ve sıcaklardan dolayı da isilik oldu, mutlu musunuz?
Öyle yaparsan işte formata aykırı galiba.

Neyse.