bugün

nerf geleceğine, buff gelen herodur kendileri.
çok op herodur amk! adama resmen kastırmadım zehir ettim oyunu maç sonu bana(olaf idim) tek atıyordu.

yok böyle bir şey.
yediği nerfler sonucu gölge avcıdan şirin kediciğe dönmüş hero. fazla abandılar yazık.
son yediği nerften sonra ciddi anlamda evcil hayvan haline gelen hero, zaten çabuk ölüyor yapmayın abi şunu.
nerf'ten sonra underpower olan, ilk çıktığı zamanda mid oyuncularının korkulu rüyası olan hero.
nerften sonra bile hala overpowered olan hero.
Turrent ve adc düşmanı karakter.
bazı ganglarda insanı korkutan herodur.
kha zix e kafayı takmış olan lol karakteridir.
sikerim boyle karakteri. yetti artik sevgili kardeslerim her oyun prosu rakibe noobu bana denk geliyo bu elemani oynayanlarin. hayir bilen adamlarin elinde durdurulmuyo da serefsiz. acil nerf gerek.
Son yamadan itibaren tek atmaya yeniden donmus sampiyon. Kha almaya korkar olduk efendim.
Suan icin op olan karakter. Esege ver oynar.
kha zix i yerden yere vuran şampiyon. özellikle kha zix in q sunun nerflenmesinden sonra.
kedicik oldugu soylenen lol herosu. inanmiyorum hala bir adc avcisi. hala mukemmel bir jungel.
hala op ama eski videolarını izlediğim kadarıyla eskiden assasinlik değil herküllük yapmış lol karakteridir.

(#25355025)
oynarken alt tab yaptığımda gördüğüm başlık. ultimate yeteneği ile birlikte hayalet büyüsü kullanıldığında oyuncuya aşırı keyif veren şampiyon
ilk çıktığı zaman midde ki oyuncuların kabusu olan heroydu. rahat rahat farm yaparken "azıcık pushlayım" dersin, birden arkanda belirir ve 2 vuruşta emer canını geçer giderdi. hey gidi hey. şimdi o kadar değil tabi.
genelde jüngle oynadigim eski tadini vermeyen hero.
kedigillerdendir.
çekirgegillerin korkulu rüyasıdır.
riot'un nerf getirmek bıktığı fakat rengarın tek atmaktan bıkmadığı kesin.bi aralar cici kedi rengar falan diyolardı.
Bugün üstüme focus oynamış şampiyon. Tekliyor hayvan.
Şimdi ilahların kılıcı gitti bu hero bitti diyenlere inat rengar ile nasıl tek atılır rehberini anlatıyorum.
Not:dia3 üm.
Ilk baselerimizde hydranin 1900 lugunu aliyoruz ama tamamlamiyoruz hydraya.
1900ük-hirpalayan-800luk ayakkabi-son fisilti
Full build:hydra-youmu-son fisilti-ayakkabi-ebedi ve zhonya(emin olun ga dan daha iyi)
Şimdi ilk olarak 5 ferrocity olmaksizin girişmiyoruz adama.
5lemişken çalıya giriyoruz eyi atiyoruz adama yere sabitliyoruz. Atliyoruz adama atlarken youmu düz-q-düz-hydra-düz-e-düz genellikle adam bu komboda ölür. Çalıda 5 stack olduğu zaman yukaridaki kombonun itemsiz halini yapıyoruz. Yere sabitlediğimizde çok az canı kalır bu komboyu 2 sefer yapınca ve tutuşturumuz yardımıyla killi alıyoruz. Mid game de mid veya bota ganke gidiyoruz ultimiz yardımı ile takimimiza skoru kazandiriyoruz. Ganke giderken, yoldaki böceği kullanarak beşleyin ferrocity i. Tf lere en son giriyoruz adc ve apcyi tekliyoruz. Focus aldiginiz an zhonya op.
rework yiyecek herodur. üzmüştür ciddi anlamda.
Her yer asosyal gamer kokuyo..(kendisi çok sosyal olan yazar beyanı(!))