bugün

biran once yapilmasi gerekendir. muhursuz oylarla eveti kazanmis sahtekar bir partinin ulkeyi sonu gelmez karanliga goturmesine izin verilmemeli.
Chp yskye şikayetini bildirmiş ve iptal icin kesinlikle başvuru yapacagını söylüyor. http://mobil.hurriyet.com...li-sayim-iddiasi-40429443
gerçekleşmeyecek olandır. hayal aleminde yaşamayı bırakın gençler, yaşadığınız ülkenin farkına varın. bu işlerin buraya gelmesine aracı olan bizzat ysk. kaldı ki ysk ilgili şahıs emretmenden kılını kıpırdatmaz.
türkiye içi hukuk (!) sistemi işlemezse, avrupa insan hakları mahkemesi'ne kadar taşınacağı söylenen konudur.
Gerçekleşmez evet çünkü bu ülkede yıllardır adalet Yok. Siz de bunların farkındasınız ama sen tuttuğun takımın kötülüğünü kabul edebilir misin ? Annenin başka erkeklerle seviştiğini kabullenebilir misin ?
O oylarin calinmasi yapılan manipülasyonlar ortaya acik açık dökülüp gazetelerde basilsa dahi inkar edecek bir hukumet var karsimizda. Kaldi ki bu adam bombalar patlayip yuzlerce insanin olmesine gore göre hala istifa etmemis bir adamdir. Yani o ulkeye kendine gore yonetebiliyor. Gelelim ysk ya.. Ysk nedir? Tayyip erdoğan komutasinda bir kurum yani basindaki adam bunu onaylamadan bagimsiz bir fikir veremez.
Zaten turkiye de ne bagimsiz? Yazmak mi ? Medya mi ? Yargi mi ?
O yuzden onlar tukurdugunu yalayip hatalarini kabul edecek kadar toy ve aptal degiller.
Kimse kimseyi kandirmasin. Olan oldu bu saatten sonra bu sikayetler anca ruhsal olarak rahatlamanizi saglar.
Hepimize simdiden geçmiş olsun.
(bkz: atı alan Üsküdarı geçti)
Referandum iptali için referandum yapilmali.
bazılarının hülya, serap görmesidir. yalandır.
Genellikle fikirlerine, duyumlarina ve tahminlerine güvenmediğim, Abdullah Gül'ün eski başdanışmanı ve Yeniçağ gazetesi yazarı olan Ahmet takan'a göre ihtimal dahilinde olan olay.

https://www.birgun.net/am...ptal-edebilir-192571.html
Sen kalk milli iradenin isteğini reddet sonra da " madur edebiyatı" yapmaktan Erdoğan ı suçla.
Milleti niye madur ediyor sunuz kardeşim?

Chp zihniyeti aynaya bir baksın ve kendiyle yüzleşsin. Bu kafadan bir halt olmaz.