bugün

On birinci nesil yeni yazar.

(bkz: hoş geldin Harun abi)
pembepatiklikizin feyki. daha yeni gelmiş güya, bir kaç entrysi var, tek takip ettiği kişi pembepatiklikiz. bak sen şu işe. pembepatikli de çaylak zaten. dur modlara feykler mi diye bi sorayım bdv'den hahaha.

edit: entrylerinin yarısı da ayakla ilgili zaten ahahah.
ayak fetişi dir.

kendisine bol yalamalı günler diliyoruz.

bir yazar.
Bana vurgun yazar ama yaşı küçük hacı..
kizsa kizligini bilecek olan yazar.
Sadece benim değil sözlükteki diğer erkek yazarlarında ilk andan itibaren son derece takıntılı olduğu, sürekli cinsellik üzerine entry giren ve ileride ne olacağını tahmin etmek hiçte zor olmayan yazar tanesi. (bkz: Kızımsı)
Dün gece kimle nerede, ne yaptığı, yaşı, kimliği, cinsiyeti belirsiz kadın yazar. Ayrıca astsubay kelimesini ergen kelimesiyle ilişkilendirecek kadar da alçalmıştır şüphesiz.
erkek ayak fotosu seven yazar. tripot istiyor olabilir.

ingilizcede "v" harfinin farklı okunduğunu iddia etmiş ve beni derin düşüncelere gark etmiş olan yazar.
(#28233560) hoşgörü içeren, hoşgörüyü vurgulayan her yazara saygım sonsuzdur. saygılar.
banada habire seviselim filan demiyor. cok entresan birisi.
ayaklari kokuyomus herhalde.sinema korkusuda varmis.
kırmızı olarak neyi sürdüğü meçhul olan yazar. at mı o?
Çirkin yazar. Yazdiklarida kendiside cirkin.
Harun şekerim, nasılsın?
(#28936038) sesli guldurmus yazardir.
http://m.uludagsozluk.com/e/29635124/

Erkekler? Kaç erkekle bu pozisyonu denediği merak edilen yazar.

Yahu şurda ben bunu biliyorum havası atacaksınız diye yaptığınıza bakın.

Biraz mahrem lütfen!
entrysi ile sırf bu sade espriyi yapıp ben dahil yazarları yarmak namına kız olduğunu ifşa etmiştir.

güldürdü, teşekkür ederim .
ayak sapığı pardon ayak fetişi bayan arkadaşımız, kendi beyanıdır.
ayak fantezisi olayına el atan hanımların da olduğunu anlamamıza vesile olan bayan yazar.
Baba bizide gör bee.
ayagina kurban yazar.
Gavur olduğunu söyleyen yazar. Hristiyan imiş.
(bkz: neyin peşindesin sen ya)
bu yaşımdayım kendim dahil birçok erkek ayak fetişini gördüm duydum ama kadın olanına ilk defa bu hanım ablada rastladım, enteresan!
anlaşıldığı kadarıyla, ayak fantezisi seven ve kendi ayakları da * fena olmayan bir bayan yazar.