bugün

'paşa/prenses gönlün Bilir' insanıdır. zorla güzellik olmaz. olsa da eski tadında olmaz. olmaz olmaz deme olmaz olmaz.

bugün sokakta bi kız sigara istedi benden ikram ettim. baktım kız güzel. sonra ben ondan öpücük istedim. 'nayn' dedi. okay çüs, dedim yürüdüm. arkamdan: "hey arkadaş sağ ol" dedi. bakmadım, karizma yaptım. karizma karizma nereye Kadar a dostlar! sikerim karizmasını karnımız aç.

şimdi diyeceksiniz ki yahu kbs senin hiç iyi hatıran yok mu?
ben de derim ki, iyi anıları niye anlayatım olum. insanlar başkalarının başarısızlığını duymaktan mutlu olur, başarısından değil. gerçi başarı nedir, felsefeye girmeyelim şimdi. karnımız aç aç.
uzatsa da vazgeçmese de bir şey değişmeyeceğini bilir.
Gerçekten istemeyen ve cesareti olmayan insandır.
Reddedilince gemileri yakmayan, kalıp savaşan kazanıyor en sonunda ama çekip gidenin haberi bile yok bundan.
Tabi imkansız aşkları işin içine katmıyorum.
karşısındaki insana şans verip karşılığını alamamış insandır. (bkz: isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara)
benim de icinde bulundugum topluluktur. reddetmis iste istemiyor ne diye rahatsizlik vereyim kiza? ben teklifimi ikinci kez yapmam bu kadar net.
hemen reddedildiği için hemen vazgeçen insandır. mağrurdur aynı zamanda.

hayır abicim biz erkeklerinde duyguları var. bizde insan evladıyız, ağaç kavuğundan çıkmadık ki amk. hem peşinden koşulan insan ol, hem de lök diye reddetme lüksüne sahip ol. egoya gel egoya.
"Kaybetmekten korkma. Bir şeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin."
net insandır, haddini bilen insandır. zaten karşısındakinde en ufak bir karşılığı olsa reddetmez en azından düşüneyim der. o yüzden en doğrusununu yapan insandır.
aynı zamanda , boşandıktan sonra arkadaş kalamayacak veya ilişki bir kere bittikten sonra ikinciye şans vermiyecek insandır. Tam anlamıyla benim bu. aksini düşünenleri anlamak gerçekten güç.

edit: imla.
yalnızlığa mahkum olan insandır.
(bkz: gurur)
kimsenin egosunu tatmin etmek zorunda değildir!
teklif edilen şahsın egosunu tatmin etmeyen insandır. neymiş ben kolay değilim falan filan bsg
Çabuk parlayabilen insandır.sadece reddedilmekte değil tek seferde yapılamayan, gerçekleşmeyen herhangi bir işten de vazgeçirmektedir bu aşırı sinir tekrar denedikçe aynı ya da daha kötü sonuçlar alınmasına sebebiyet verebilmektedir. (bkz: bu hikayedeki mal benim)
onurlu kişidir.
denemem gereken insan modeli.
reddedildiği şeye göre yorum yapılacak insandır.
vazgeçse zaten istemiyomuş bunlar bahane dersiniz vazgeçmese psikopatmıdır nedir bırakmıyo peşimi dersiniz ne bu be.. Vazgeçmeyipte ne yapacak karsı tarafın anca bi tarafları kalkal bu tarafta incindiğiyle kalır.
Ya benimsin ya kara toprağın anlayışından kurtulmuş, kibir ve egosundan arınmış, gururundan ödün vermemiş oluruna bırakanlardandır.
Israr sevmiyordur ve ya yeteri kadar istemiyordur.
+ lan ahmet bana bu ay 100 kağat çıkıntı yapsana...
- valla bende sıkışığım hacı kusura bakma.

amk nesine ısrar edicen adam vermek istemiyor yada durumu yok işte hayvanlığın da lüzumu yok.
pes edendir, mücadeleye gelememiştir.
hayatını başkalarına bağlamaması gerektiğini bilir. kimseye tamamen sırtını dönecek bir insan değildir. istek ve hırslarının kurbanı olmamayı tercih eder. bazen şaş kaza kurbanlık koyuna dönüşüverir ama. kendimden biliyorum.
kırılmıştır. terk ettiği kabuğuna döner tekrar.
Beni sevmeyeni bende sevmem diye dusunen eli opulesi insandır.