bugün

hangi konuda reddedildiğine bağlı olarak tepkisel hareketler gözlemlenen kadındır.
alışveriş yapmak istedi de mi reddedildi?
birinin sevgilisi olmak istedi de mi reddedildi?
evlenme teklifi mi reddedildi?
araması mı reddedildi?

daha seksi olanı için;
(bkz: reddeden kadın)
intikam için yanıp, tutuşmaktadır. Zira bir kaç sene sonra, çok güzelleşmiş olarak karşınıza çıkabilir. Yedekte tutmakta fayda vardır.
korkulacak kadındır. takıntılı ise karşı taraf ayvayı yemiştir.
bir süre sonra karşıdakine hayatı zindan edecek hatundur. reddetmeyin efendim bağrınıza basın bu masum hatunu ki canavara dönüşmesin.
"reddedilen kadın bir gün mutlaka karşına çıkar" lanetinin ilk basamağıdır. gerisi onun zekası ve kin gütme becerisine kalmıştır.
kuaföre gitme, iş değiştirme, rejime, lazer epilasyona, fitnısa, salsaya, dil kursuna başlama planları yaparak evin yolunu tutar. 10 numara karnını doyurur, dizisini izlerken ağzından salya akarak uyur. iyi geceler kadın, elini ordan çek.
asla yaşayarak bilemiycem durumdur.
yanına yaklaşılmaması gereken kadındır.
er kişiye sürekli gay yakıştırması yapmaya kalkan kadındır.

bu mantıkla reddeden kadın da lezbiyen oluyor. ahah. *
Benim bu! Tanımadan önce peşimden koşan adamlar, ilişki yaşamaya başlayınca 1 haftada fıyyy anlaşamıyoruz kafasına geliyor. Erkekler ne ister arkadaş, bilen biri varsa anlatsın.
zamanında şahsi çabalarımla sayıları baya bir artmış olan kadın grubudur.
şimdi ise onların ahı üzerimde ve bunu hissediyorum.
çok güçlü olarak geri dönecektir.
çok tehlikelidir aman dikkat.
(bkz: hayatının hatası)
üstelemeye başlayan kadındır. takıntı yapması muhtemeldir.
hırs yapar niyeyse. insan egolarını yenemediği sürece boktur. evet sonunu enteresan bitirdim. bende şaşırdım. teşekkürler.
benim bu! el bana hayran, sen tam bir hayvan diye bir gönderme yapıyorum ona, burda olmasa da.
Cildirir kudurur kendi yer bitirir ama akillisi intikamıni guzel alir.
Gururu yerle bir olmuş kadındır. Şahsen eğer reddediliyorsa o teklif etmiştir. Bu nedenle bu gurur olayı onu ne derece rahatsız eder bilmiyorum. Etmez bence.
sevgili erkekler,
kuytularda basiniza bir seyler gelsin istemiyorsaniz yapmayin, uzulursunuz.
en kotu basiniza bir sey gelmez ama psikolojinizi harcar bu kadin, etmeyin!
Birini çok düşünüyorsanız % 80 o da sizi düşünüyordur istatistiğine kanıp Adama açılırsın. Benden bekliyor ilk adımı
diye çok inanmış bir şekilde mesajı döşenir bi cesaret ellerin titreyerek basarsın göndere. Adamda tık yok. Bir mesaj daha. Bir mesaj daha. Battı balık yan gider. Madem gurur yerle bir çık bi de üstünde tepin tam olsun. Adamda ki cevap tek kelime. Yazma. Pardon ben bi yerin altına gireyim bir ara çıkarım.
Reddedildiği anda kendisini reddedeni hafızasından siler ve bir daha da ona yaklaşmaz.
Siktir etsindir. Ona erkek mi yoktur. Evet genelde yoktur, evde kalır. Üzücü...
Genellikle üç saat sonra kız wp grubundaki arkadaşlarının etkisiyle bunalımdan kurtulur.
ağlamaktan gözleri şişer, özgüveni kırılır, kendinden nefret eder.bazıları ileri gidip imaj değiştirirler.eğer arada başka bir hemcinsi varsa onu işkenceyle öldürmek ister demişler fakat bu değildir en azından her reddedilen kadın böyle değildir ve böyle olmak zorunda da değildir. herkes kadın ya da erkek reddedildiğinde şiddete başvurmaz burada verilen örnek tamamen yanlış bir savunma mekanizmasına sahip daha çok yadsımaya başvuracak insanların gerçekliği görmezden gelerek acizliğini dışa vurduğu durumlarda gerçekleşiyor.

nitekim reddedilmenin kadınlığı veya erkekliği yok. her kadın gibi erkek de reddedilebilir ve bu gayet olağandır.

toplumumuzda bu önyargı yeni yeni kırılıyor kadın reddedilebilir kadın açılamaz kadın reddedilirse bu kötüdür ve onun eksikliğini ezikliğini gösterir gibi etiketlerle sürekli kadınlar ikincileştirildi. gerçek şu ki reddedilen kadın olmak sizin eksikliğinizin ya da ezikliğinizin göstergesi değildir. burada başlığın ilk açılış halinde muhtemelen bir erkek tarafından genellikle romantizm bandında bakılarak yapılmış tanımlar vardır. bundan bahsedecek olursak gayet olağandır reddedilmek. her zaman iki insanın birbirine aynı doğrultuda karşılıklı hisler beslemesi mümkün olmuyor. ve reddedilen bir kişinin kadın erkek fark etmeksizin duygularını kabul edip üzüntüsünü yaşaması bundan kaçmadan doğru savunma mekanizmasıyla kendisini değerlendirip bu reddedilmenin olası mantıklı sonuçlarına ulaşarak tekrar hayatına odaklanabilmesini isteriz.