bugün

dördüncü nesil uuser... * * *
çalışkan bir dördüncü nesil yazar. sözlüğümüzde uzun süre yazmaya devam eder umarım.
her alanda girdiği bilgi içerikli entryleri ile sözlüğe katkı sağlayan, tebrik ettiğim yazar.
manasını bilmediğimiz ya da unuttuğumuz kelimeleri, kavramları bizlere açıklayan dördüncü nesil. bunlar sol taraftan jet gibi geçseler de yakalayabildiğimi okuyorum.
yazarım "aklıma ne gelirse yazarım" diyen yazar..
an itibariyle c harfini önüne açmış, alfabetik sırayla bizi sözcük anlamları konusunda bilgilendiren yazar.
an itibariyle elinde sözlük olduğu anlaşıldığının farkına vararak, alfabeden karışık bir sıralama takip eden yazar.
entrylerinden değil de screenshotlarından tanıdığım yazar.birara entrylerini de okuyacağım ama şimdilik screenshotlarda başarılı olduğunu söyleyebilirim.
entrylerini okumaktan, çok ama çok zevk aldığım yazar. espri anlayışına bayılıyorum. bilgi entryleriyle birlikte, her telden yazmasıyla, sözlükte göz doldurmuştur.
Az önce aynı internet cafede oldugumuzu fark ettiğim ve hafif özel net hayatına röntgencilik yaparak nickini dikizlediğim; sanırsam kpss'yle ilgili bilgiye aç, nesildaş hemşerim.*
nickimin aynı zamanda yemek ve tatlı ismi olduğunu kanıtlayıp farklılık katan yazar.
dikkatli ve seviyeli yazar.
anlatması çok zor olan yazar. kelime bulmak için didinir de bulamazsınız. uzun dostlukların bile vefasızlıkla sonlandığı dünyada, bir selamın yüz yıl hatırını sayar, dürüst insanı bir okuyuşta anlar ve zor gününüzde ortaya atar kendisini. siper olur, can olur. tabiri caizse erkek adamdır. insanın özünü görmek gibi bulunmaz bir şahane tarafı vardır. sizi yıllardır tanıyanlar bile hakkınızda yanılır da o yanılmaz. insanı insan anlar sözünü ispatlar. o anlatılamaz, tanınır ve anlaşılır ancak.
içtenlik dolu süper yazar. bu ne sıcak göndermedir. yarmıştır.
(#2558362)
dünyanın en güzel davulcu davutudur.
davutların efendisidir. *
yazarın en güzel dünyasıdır. davulcu davuttur doğruyum kendisine.
sözlükten tiksinmiş yazar zannımca ..
ben f(x)'im. sense f-¹(x).

yaman bir çelişki olsa da seninle aynı noktada bulusmak güzeldi. aynı frekansta. sen sağdan yaklasırken sonsuza, ben soldan geliyordum yavaş yavaş. sen belirsiz integraldin ben belirli. sen tüketici rantıydın ben üretici.. aslında bunları ibrahim doğan hocamla paylaşmam lazım. kendisi matematik profesörüdür. her neyse..

seni tanıdıgım yerde, seni tanıdıgım mahlasına yazmak istedim. önümdeki kalbin kadar temiz sayfayı dolduruyorum simdi. ne garip bu soğuk cam senin karsında kaynadı sanki, buharlaştı, yok oldu aylar önce. çok nazımı çektin, çok ugraştın benimle. evcilleştirmeye çabaladıgın bir insandı yalnız hatırlatayım. can çıkar huy çıkmaz demişler. bir de ali rıza bey ferhundeye kötü huy senin dikenin gibi bir şey söylemişti fakat çok şükür ferhunde kıvamında değilim. belki sen biraz. ihihi..

gitme dedim gittin, gitme dedim gittin. gitme dedim, ben ne zaman gitme desem çok geç olmuştu.

ben de değiştirdim artık bunu. gel diyeceğim, gel..

bu sefer bahane bulamayacaksın.

bugunse doğumgünün. tipik bir kova oluşunun zannedersem 23.yılı. gördüğün gibi seninle tersliğimiz astronominin, evrenin bir oyunu. biz daha doğmadan önce atılmıs bir tohum. aslan ve kova zıtlıgı. ama benzeseydik birbirimize bunca sevemeyecektim belki seni..

bu yeni yaşında kendine iyi bir program yapmanı diliyorum. bol su iç, cildi güzelleştirir. süt iç gunde bir bardak kemiklerin sağlamlaşsın. kırmızı etten uzak dur, bak ben de artık yemiyorum. activia da kullan, ımm..

bir de benden bıkma. kızma nerdesin dediğimde vallahi anlayışsız değilim. özlüyorum.

aslında keşke her yıl doğumgünleri olmasa, yeniden doğup gelsek, çocuk kalıp büyümesek..

nice yıllara.. (bu kadeh senin şerefine emmoğlu)
gidişiyle defalarca ağladığım, başlığına entry yazmak için girip, gözyaşlarıyla içim burkularak çıktığım, ağlamaktan, gözlerim şiş dolaştığım canım yazar. adamların en adamı, insanların en insanı, sözlüğe dönüşünü, hayatımın en güzel günlerine eklediğim biricik, çok ama pekçok sevdiğim insan. hoş geldin. gerçekten, sevinç gözyaşlarıyla karşılıyorum seni. teşekkür ediyorum, bugünüme güzellik kattığın için. bir kez daha hoş geldin.
tespitleri ve entryleriyle yaran, her seferinde gülümsememi sağlayan yazar kişisi.
kendisini tanımıyorum .
son entrysini "5" yıl önce giren birinci nesil yazar.
güncel Önemli Başlıklar